Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jó fizetés, jó kapcsolat a...

Jó fizetés, jó kapcsolat a főnökkel és kollégákkal, de túl kevés feladat és túl sok szabadidő. Érdemes váltani?

Figyelt kérdés
A 40-ből jó, ha 20-at kell dolgozni, többiben facebookozok, játszom, sorozatozom, uncsi.
2019. nov. 24. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Mi bajod van? Örúlj neki!
2019. nov. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
47%
Most komolyan ez e legnagyobb problémád? Sokan összetennék a két kezük, ha kevés munkával keresnének sok pénzt.
2019. nov. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, nagyon pocsék az, amikor unatkozol, nem telik az idő, és a munkahelyeden nem tudsz semmi produktívat tenni, mert azt a látszatot kell keltened, hogy dolgozol.
2019. nov. 24. 15:07
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi megkeseredett ember van, akiknek a karriert illetően egy dolog számít: hogy minél kevesebbet kelljen dolgozni.

Egy rossz munkahely, vagy egy elszúrt életút esetén tényleg ez a lényeg. Hagyjanak békén, minél kevesebbet kelljen azt csinálni, amit utálok.

De ha az ember szeretne valamit elérni, fejlődni a szakmájában, esetleg magasabb szintekre lépni, azt semmittevéssel nem tudja elérni. És sajnos ez elég ritka - főleg idehaza -, de vannak, akik szeretik a munkájukat.

Nem tudom, milyen munkakörben dolgozol, de esetleg a holt időben nem tudnál valami olyasmit csinálni, ami jobban leköt? És/vagy aminek köze van a munkakörödhöz? Vagy tanulni valamit?

2019. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg próbálj meg valamelyik kollégádnak besegíteni, vagy jelezd a felettesednek, hogy van "némi" szabad kapacitásod. (Azt meg ne mond, hogy ilyen sok). Hátha több feladatot kapsz. Ha nem megy, akkor használd ki okosabban ezt a szabadidőd. Vannak online kurzusok, tanulj nyelveket. Ha végképp nem megy menj máshova.
2019. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
A világ legjobb dolga, ha úgy van normális fizetésed, hogy nem tapossák ki belőled a sz*rt is. Általában vagy hét 40 órában dolgozol lazán havi egy marék üveggyöngyért, vagy három ember munkáját végzed egyedül, de legalább megélsz a fizetésemből. Vigyél könyvet, keress elektronikus oktatóanyagot és tanulj, azzal több leszel és az idő is telik vele.
2019. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen munkahelyem, borzalmas volt!

Sokkal lassabban telt az idő, mint amikor volt munka, mindennap egy végtelen hosszú kínszenvedés volt. Filmet nézni nem lehetett, olvasni nem lehetett, csak a gép előtt ülni és internetezni.

Oké, az első két órában vegigolvastam az indexet és az nso-t, utána a gyakorikerdeseket, aztán kimentem kávézni, ebédelni, és utána még csak délután 1 volt, de már ötletem sem volt mit csináljak.

Vicces kívül, reggelente gyomorgörccsel mentem dolgozni, nagyon rossz volt, fel is mondtam pár hónap után, azóta van egy normális helyem, nem kell túlórázni, de a 8 órát igenis kitölti a munkám.

2019. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Javaslom a vendéglátóipart! Menj el egy bazi nagy étterembe gályázni, ami heti hét napban nyitva van! Mindjárt nem fogsz ott unatkozni. Esetleg segédmunka (kőműves mellett, építkezés). Nem igaz, hogy egyeseknek milyen gondjaik vannak! A fizetést esetleg nem sokallod?
2019. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Blade Bone ***** válasza:
Váltás előtt azért szerintem érdemesebb lenne kihasználni a lehetőséget, tényleg neten bármilyen képesítésről szerezhetsz tanulni valót, ilyen helyzetet vétek nem kihasználni... Aztán tovább, több pénz, jobb élet kialakítás, mindig lehet valamerre haladni.
2019. nov. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj erről beszélni a feleteseddel,olyan nincs,hogy valaki jó/nagyon jó,igényelné,és nem adnak neki munkát.
2019. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!