Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan bővítsem a baráti...

Hogyan bővítsem a baráti köröm? 16/f

Figyelt kérdés
Nem magával a barátkozással van problémám, hanem azzal, hogy nekem nem jó, ha csak random barátokat szerzek a világból egyesével. Mert ugye ketten annyira nem lehet jót hülyülni meg szórakozni általában. Szóval vagy már eleve összetartozó baráti körbe társulok be, vagy 2 egyedülállót összeszoktatok. Most egyébként az osztályban van 3-4 arc akikkel így egy baráti körben vagyunk. Csak azért szeretnék még egy ilyen kört kialakítani, mert ők gyakran nem érnek rá hétvégén, hogy elmenjünk valahová. Nekem az jutott eszembe például, hogy szerzek egy barátnőt és az ő haverjaival állok össze. Nektek van valami jó ötletetek?

2018. máj. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el valami hobbit,gondolok itt valami sportra vagy egyébb elfoglaltságára.Ott pedig biztosan találsz magadnak barátokat akikkel mehetsz ide-oda.
2018. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok hobbim van, edzésen nincs megfelelő ember (illetve van, a sulis körömből mind oda járunk xd), most kezdtem el bűvészkedni, de ilyen társaság nincs nálunk. Sakkoztam, de ott is csak egy gyerek volt aki jó lenne.
2018. máj. 12. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátokat szerintem nem lehet keresni vagy szerezni. Azok csak úgy... kerülnek.
2018. máj. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is keresni kell! Akkor fognak olyan emberek körülvenni akik mellett laza vagy és önmagad, és hasonló a célotok. Ha véletlen barátaid lesznek azok a legtöbb esetben csak visszahúznak. Mert ami neked fontos, az nekik jelentéktelen...de mindenki maga tudja ;) Én nem hiszek a szerencsében. Szeretek tenni az életemért.
2018. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csinálj olyat ami szerintük menő
2018. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!