Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szolnal ha azert panaszoln...

Mit szolnal ha azert panaszolnanak be a fonoknek, mert duhos vagy?

Figyelt kérdés
Azert szoltak a fonoknek, mert felhuztam magam egy velem tortent dolgon. En es egy masik dolgozo kozott tortent valami aprosag ami miatt panaszkodtam egz harmadik kolleganak. Erre masnap az volt ellenem a vadpont, hogy en ne legyek duhos. Mivan? Ti erre mot reagalnatok?
2019. nov. 25. 12:24
 1/8 A kérdező kommentje:
A harmadik kollega panaszolt raadasul be a fonoknek, nem is az akire duhos lettem. Mert hogy entulsagosan felhuztam magam a dolgon es ne huzzam fel magam
2019. nov. 25. 12:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Magasról tennék rá. Az embernek joga van kinyilvánítani az érzéseit.
2019. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha sose lattad akkor megis mirol beszelsz? Vagy milyen stilis egyezik? O is betuket ir egymas utan es a mondat vegere irasjelet tesz? Miert kell farasztanod?
2019. nov. 25. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Értelmesebb vagyok annál, minthogy ilyen szintű munkahelyen dolgozzak. Plusz nálunk senkit sem zavar, ha valaki dühös.
2019. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hú, velem volt hasonló még egy nagyon régi munkahelynél. Van ugyebár a vezető meg annak a feletese, aki mindenkinek a vezetője.


Csak ott az volt, hogy nem is volt igaz, amit állítottak rólam.


Szóval, nem az én vezetőmnek, hanem a fő vezetőnek szóltak - a fő vezető behívta az én vezetőmet magához és elmesélte az egészet és megkért, hogy figyelmeztessen szóban. Utána a vezetőm félrehívott és szóban figyelmeztetett.


Igazából ennyiben maadt, én morogtam egy sort az orrom alatt, amikor egyedül voltam, rosszul esett nagyon, de elengedtem.

2019. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Estádio de Felchút ***** válasza:

Vigyázz, mert engem egyszer multinál elküldtek egy egész napos stess management tréningre.

Azt hittem, kinyírom magam a végére. Na, azóta olyan nyugodt vagyok a melóhelyen, hogy pulzusom sincs.

2019. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tanulság?

Ne pletykálj harmadik félnek.Ha kettőtök között probléma van,rendezzétek le.Az érzelmeidet pedig nem szabályozhatja a főnök sem.Ne foglalkozz vele.Persze,ha őrjöngve székeket dobálsz a folyosón,az megint más...

2019. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!