Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lettem a főnök szemében...

Miért lettem a főnök szemében üldözendő ellenség csak azért mert (újra) egyetemre járok?

Figyelt kérdés

Most ősztől újra egyetemista vagyok. Levelező Msc képzés az órák szombaton, így a munkámat nem érinti. A vizsgaidőszakban előfordulhat egy-két nap ütközés de arra meg szabi, ahhoz meg semmi köze mire veszem ki a szabit-másnál se érdekli, ha valaki eltűnik 1-2 napos szabikra mit csinál ezalatt.


De akkor miért lettem ellenség-kategóriás mióta megtudta egyetemre járok?

Attól fél ha elvégzem lelépek? Hát ettől jogosan fél mert ha elvégzem ahogy lesz állásom vele, már is léptem innen az biztos.

Na de az még 2 év és egyáltalán akkora a jövés menés hogy mit számít én lelépek-e. Sokan léptek és lépnek le olyanok is akik nem járnak egyetemre. Kapnak egy jobb ajánlatot 20.000-el több bérrel és már le is léptek.


Akkor minek akkora feneket keríteni annak hogy egyetemre járok?


2019. nov. 28. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Miből szűrted le, hogy ellenség-kategóriás lettél?
2019. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Irigy. Kár volt elfecsegned a magánéletedet.
2019. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!