Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is anyós (a férfi...

Nálatok is anyós (a férfi anyukája) a családi nagy főnök, ő irányítja apóst, sógornőt, és a párodat te ezzel mit tudsz kezdeni?

Figyelt kérdés

Anyós a sakkozó, a családtagok pedig a sakk figurák?

Nálatok hogy van?

Voltak már nem kedves húzásai az anyósnak?

Milyen (látható, láthatatlan) fondorlatokat szőtt vagy talált ki ellened? Ami esetleg csak neked esett rosszul, vagy direkt ellened irányult? Pl.: Hisztizett a fiának, miattad, a te viselkedésed miatt? A család előtt kiabált már le téged?



2014. febr. 15. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2014. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Apósom, anyuci kicsi férje, párom anyuci kicsi fia. Anyósom a katona, a hadvezér.
2014. febr. 15. 15:04
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az anyósom teljesen normális természetű ember. Irányító típus, de nem rossz értelemben, mert nem telepszik rá senkire. Ezt a képességét nem használja mások manipulálására.


Te választottál ilyen szempontból rosszul, gondolom a párod se egy határozott személyiség, aki szembe menne az anyjával.

2014. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nalam ilyen nem volt, viszont idösebbik tesom anyosa egy diktator!!!! Annyiban mas, hogy a lanyat nem hangolta a tesom ellen.Viszont vannak bunko megnyilvanulasi.

A ferjet sakkban tartja nem is akarhogy.Zsebpenzt ad neki :D Fözni csak ö fözhet, mert szerinte mas kajaja ehetetlen.

Amugy tenyleg olyan mint egy tabornok.

2014. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Jó ez a zsebpénz kap is olyan, hogy az én apukám is valamennyire azt kap. De ha kell valami úgyis anyu veszi meg, apu zsebpénze meg a tartalék. Minden család más.
2014. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk anyám ilyen (én vagyok a lány, sőt anyámnak csak lánya van), ő a hadvezér, és mint egy hadvezér anyával, a család élete mindvégig csak egy nagy csatatér volt. Nem kívánom ezt senkinek, sőt ilyen anyóst sem kívánok senkinek. Segíteni semmiben sem akar nekünk, de azt hiszi, beleszólása mindenbe van. A párom anyja nem ilyen, de ő meg egy féltékeny, önbizalomhiányos nő, akitől "elvettem a pici fiát". Ráadásul állandóan magához hasonlítgat (főleg külsőre), ami nagyon nem tetszik. De mégsem olyan hárpia, mint az én anyám...
2014. febr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nálunk nincs így.


Eleve nem kezdenék egy olyan pasival akinek diktálhat az anyja felnőtt létére.

2014. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Még ennyi értelmetlen,buta kérdést. Nem.
2014. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem. Szerencsére párom családjában nem szokás beleszólni egymás életébe és utasítgatni a másikat.
2014. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem értelmetlen, buta kérdés. Aki ilyen helyzetben van, az megérti. Én tudnék medélni olyan cifra dolgokat, hogy csak néznétek nagyokat. Kiabált is velem már, habzó szájjal követelte már, hogy a fia váljon el tőlem és költözzön vissza hozzá, csak azért mert ő depressziós, amióta a fia képes volt őt elhagyni. Szóval nem normális a nő!!!

És azt meg nem értem, hogy miért nem kezdenétek olyannal, akinek ilyen az anyja? Hát amikor én beleszerettem a páromba, három hónapig nem is ismertem az anyját. Kezdetben pedig kedves is volt velem. amikor összeházasodtunk és elköltözött az egyszem pici fia, akkor én lettem a gonosz ördög. Nos, akkor most egyik percről a másikra szeressek ki a férjemből és hagyjam el, mert az anyja egy féltékeny, önző lény, aki mindenkit utál, aki csak a fia közelébe megy?

2014. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!