Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti esti gimisként úgy, hogy...

Ti esti gimisként úgy, hogy egyébként sokat kell tanulnotok, bevállalnátok gyári melót?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy amúgy is nehezen illeszkedtek be, és egészségügyi problémáitok is vannak, de a pénz kell, mert bár otthon laktok, nyilván zsebpénzt nem kaptok. Folyamatosan megaláznak, mert még gimis vagyok, lenéznek, nevetgélnek, ha elrontok valamit, ráadásul folyton fáradt vagyok, mert négykor kelek, és ha suliból jövök, akkor éjfélre érek haza. Volt, hogy két óra alvással mentem dolgozni.

Inkább vállaljak valami kevesebbet fizető, de kevésbé stresszes és megterhelő melót? Mi a véleményetek?



2019. nov. 29. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a 2-3 estés esti gimi fajta?
2019. nov. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2019. nov. 30. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
1. Vagyok. Szerintem ne legyél annyira összeesve. Más ezt simán csinalja. Heti 2 estét siman ki lehet bírni meló után. Tanulniblehet hétvégén. Ne akarj belehalni. Napi 8 órát melózom, aztán 15.30-kor rohanok a gyerekekért az oviba, délután játszunk, biciklizünk, futkározunk. Ha kifáradnak, leülnek színezni, addig gyors főzés-takarítás, ami kell. 20-ig pörgök. Utána nekiállok a másoddiplomámhoz tanulnim Éjfélkor ágyba kerülök, reggel 7re rohanok melóba. Heti 5nap. A hétvége a gyerkeké, már ha épp nem kell suliba mennem de neked csak annyi dolgod van, hogy dolgozz meg tanulj-azért abba nem kell beleszakadni.
2019. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem meg kutyáim vannak, akiket imádok, sétáltatom őket, játszom velük, meg egy Alzheimeres, demens nagymamám, akit itthon ápolunk. Nem hinném, hogy írtam volna, hogy beleszakadnék bármibe is ;) a gyerekeket te vállaltad, azért ezt a mártírdumát nem kéne, meg a személyeskedést se...
2019. dec. 2. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vállalnám be. Ebben hamar ki lehet készülni, az egészséged a legfontosabb, nem ér annyit hogy tönkremenj.
2020. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!