Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakácsok! Milyen a munka,...

Szakácsok! Milyen a munka, munkahely? Megbántátok, hogy szákácsnak mentetek?

Figyelt kérdés
Mostanánában szemezgetek a szakmával :)

2019. dec. 1. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon megbántam
2019. dec. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért?


Én úgy tudom, jól lehet vele keresni, és a kreativitásod is kiélheted. Ezek nem utolsó szempontok itthon. -

2019. dec. 1. 01:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sosincs késő változtatni,csak akarni kell, ki kell tartani, tenni kell érte és amit szeretnél meg tudod csinálni, sosem szabad feladni.
2019. dec. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1# Ez neked írtam.
2019. dec. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is megbántam. Sok helyen úgy kezeltek, mintha egy idióta lennék, pedig volt már akkor is tapasztalatom. Az meg, hogy jó legyen a fizetés, ahhoz nagyon szerencsésnek kell lenni. Jelenleg boltban dolgozom, igaz a fizetés itt sem sok, de ezt nagyon szeretem. Vannak terveim a jövőre nézve, ami megvalósítás alatt áll. :) 25/L
2019. dec. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyan mosogatóként dolgozom különféle helyeken, de így is van némi rálátásom a szakács munkakörre. Ha tele van a hely vendégekkel, akkor eléggé stresszes lehet. Sok szakács ingerlékeny, beszólogatós és kioktatós. Nem is szeretem, amikor épp nincs mit mosogatnom, és megkérnek, hogy segítsek be nekik valamit (zöldségpucolás, étel tányérra készítés stb.) Az alapján, amiket látok, én nem szeretnék szakács lenni.
2019. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nem biztos, hogy te vagy az új Gordon Ramsay..

Átlagos szakács nem keres jól, megerőltető, és stresszes munka, minden kreatívitás nélkül. Az, hogy önálló lehess, megvalósíthasd magad, jól keress, rengeteg tanulás (akár külföldön is), és nagyfokú szerencse kérdése.

2019. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nagyon megbántam. Úgy voltam vele hogy adok neki egy esélyt -bár tudtam hogy sokat fognak a konyhán sz*opatni- , jó fizető is meg minden de ahogy tanulom a szakmát egyre jobban elmegy tőle a kedvem. A jövőben én biztosan nem szeretnék szakácsként dolgozni.
2019. dec. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!