Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy töltsem a bolt polcait,...

Hogy töltsem a bolt polcait, hogy a főnök megelégedjen?

Figyelt kérdés
Egy kis shopban egyedül vagyok. A polcoknak mindig tele kell lenni és a régi árunak kell elöl lenni! Ha a főnök belép a boltba, akkor így akarja látni. Hogyan csináljam, hiszen ha sokan vannak, akkor mindig hiányozni fog valami és arra nincs időm a kassza mellett, hogy állandóan kirámolja az egész árusort és frisset betegyem hátra. Ezen lovagol egész nap, hogy szarul csinálom...
2019. dec. 4. 17:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Főnöknek igaza van.
2019. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Akkor kedves első, mutasd be nekünk, hogyan kell csinálni!
2019. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
úgy, ahogy a főnök kéri. Egy idő után rutinod lesz. A gyorsan romló termékeket kell csak folyamatosan cserélni.
2019. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam eladó. Esküt tettem, hogy a büdös életben nem leszek az többször. Ilyen dolgok miatt.
2019. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező ott dolgoznod! A főnök a te ISTENED!
2019. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most rá vagyok utalva, mert anyagilag nem állok jól.
2019. dec. 4. 18:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Megfigyeled a nap melyik szakaszában vannak kevesebben és úgy tudsz az árufeltöltéssel is foglalkozni. Azért egyedül így olyan mint egy android bolti játékban uzsgyinak kell lenned. Amikor a vevők választgatnak, hezitálnak te árufeltöltesz, és közbe biztonsági őrködsz is. Pff. Nem egyszerű. Mennyien szoktak lenni egy nap?
2019. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Irok poénosat is. Ha lehetne segíteni ilyen android bolti játék segítségével neked és profi lennék segítenék, de csak ugy h mondjuk tök mindegy mikor játszom a következő napodnál segítek. Ezért jár munkadíj? 😃
2019. dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amikor nincs vasarlo,keszits oda tobb kartont a foldre ,ami jobban fogy. Aztan,ha meg mindig nincs vevo,akkor kezdjed tolteni.
2019. dec. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Tegyél ki egy pénzgyűjtő dobozt becsületkassza felirattal és menj árufeltölteni ahogy a csicska főnököd szeretné.

Ha ugat megmondod neki,hogy tessen felvenni megfelelő létszámban munkaerőt,vagy be lehet állni a kasszába.

2019. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!