Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy töltsem a bolt polcait,...

Hogy töltsem a bolt polcait, hogy a főnök megelégedjen?

Figyelt kérdés
Egy kis shopban egyedül vagyok. A polcoknak mindig tele kell lenni és a régi árunak kell elöl lenni! Ha a főnök belép a boltba, akkor így akarja látni. Hogyan csináljam, hiszen ha sokan vannak, akkor mindig hiányozni fog valami és arra nincs időm a kassza mellett, hogy állandóan kirámolja az egész árusort és frisset betegyem hátra. Ezen lovagol egész nap, hogy szarul csinálom...
2019. dec. 4. 17:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen. Ez jó! Sajnos nem látja a főnök, hogy bár kicsi abolt, de ha pörög nem tudok úgy utántölteni, ahogy ő óhajtja. Köszi!
2019. dec. 4. 20:45
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A főnökök sík hülyék, fingjuk nincs a munkáról, csak pampogni tud, dirigálni olyasmiről, amit életében nem csinált. Totál irreális kép van a fejükben az egészről, de azt hiszi, létezik olyan igavono barom, aki majd a tökéletes fantazmagoriáját megvalósítja minimális zsebpénzért.

Pakoltasson az anyukájával, talán annak menni fog .

2019. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A főnököd egy idióta rabszolgahajcsár aki azt gondolja egy emberrel (egy bérért) megcsináltatja 3 munkáját, sok főnök ilyen (nem is maradnak náluk sokáig az emberek).

Csináld a munkát "ütemezetten", kasszáz amikor kell, amikor meg nem akkor prioritási sorrendben végezd a munkát. Ha a főnök csesztet akkor kedvesen válaszolj neki, "rendben, csak most jöttem a kasszából" egy idő múlva le fog rólad szállni, meg egyébként is előbb-utóbb úgyis ott hagyod a pléhbe őket.

Ja és kérdezd meg a kollégáidat, hogyan "kezelik" a főnök csesztetését. Ha nincs olyan kolléga aki évek óta ott van az már gyanús...

2019. dec. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
200 négyzetméteres a bolt, de pörög rendesen 1 millió felett van a napi forgalom.
2019. dec. 5. 10:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mindezért mennyit viszel haza?
2019. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én 200-at, de az éjszakás többet kap. Nonstop.
2019. dec. 7. 01:41
 17/17 anonim válasza:
Az éjszakás műszakban a vásárlók jelentősen csökkent száma miatt,vagy mert zárva van a bolt gondolom megtörténik az árufeltöltés,selejtkezelés,polcrendszer takarítás a kívánt alapossággal így a nappalos műszak ezirányú tevékenysége csak eseti és kiegészítő.
2019. dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!