Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy utálom az...

Miért van az, hogy utálom az emberek, mert tudom, hogy a hátam mögött úgyis rosszat modanak rólam?

Figyelt kérdés

Egyetlen embernek nem ártottam az életben és magamat a legjobbnak tartom azok közül akiket ismerek és eddig megismertem életemben de az embereke annyire kreatívak (vagy elmebetegek), hogy még rólam is tudnak rosszat terjeszteni, hisz visszahallottam ezt azt. Egy rakás hazugság egyébként, cselekvéseimbe beleláttak olyan indittatásokat amiket ők gondoltak igaznak vagy egyszerűen csak rosszindulatból rosszat terjesztettek rólam. Tényleg, meggyőztek, hogy bárkiről lehet pletykálni, senki sem élvez kivételt ez alól.

Ezen kívül ott vannak azok az emberek akik az arcodba vigyoroknak, kedvesek veled, de tudod, hogy a hátad mögött úgyis rosszat mond rólad, mert visszahallod másoktól, illetve amikor veled van akkor is kigúnyol, elpletykál olyan embereket akikről azt gondoltad jóban vannak vele.

Következtetés: mindenki ilyen, tényleg, betegek.

Nem akarok paranoiásnak tünni, higyjétek el ezek valós tapasztalatok és megfigyelések.


2019. dec. 5. 15:38
 1/6 hollófernyiges ***** válasza:
Ha utálod az embereket, akkor ne csodálkozz ha ők is utálnak.
2019. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Szerintem nem olvastad végig amit írtam.

OKKAL viszonyulok így az emberekhez.

2019. dec. 5. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a munkahelyen szokott tipikusan így működni. Az emberek valamilyen információhoz jutnak XY-nal kapcsolatban és már gyártják is a valós vagy vélt sztorikat. Szerintem ahol több ember együtt dolgozik, mindenkiről beszélnek a háta mögött.
2019. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ebben a galaxisban a saját szűrőjén át látja a világot.Amit te érzékelsz az a Te "valóságod". Gondolj bele, hogy más máshogyan látná ezt amit te látsz. Vannak tények, de abban ahogyan viszonyulunk a dolgokhoz, abban van ám választási lehetőségünk.
2019. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg így van, nagyon kevesen vannak az olyanok, akik nem beszélnek ki senkit.

95% sunyi, kétszínű és rosszindulatú. És nem csak nálunk.

2019. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy érzek ahogy te. Főleg pályakezdőként zavart, egyáltalán nem értettem miért jó ez az embereknek. Rájöttem igazából teljesen mindegy mit mondasz magadról, ígyis úgyis kibeszélnek ha jó azért, ha rossz azért. Én a munkahelyemen már nem is nagyon beszélek magánéleti dolgokról, ha szóba is kerül hazudok valamit. Arra hogy mit csináltam hétvégén mindig valami általános dolgot mondok pl. főztem, mostam vasaltam. Régen még egy egyszerű kirándulásból is 2-3 órás beszédtéma kerekedett - pl. rákerestek a helyi látnivalókra ahol voltam vagy elmondták, hogy mi az amit nem néztem meg de mindenképp kellett volna. Őszintén - kit érdekel? Szóval én nem mondok magamról nagyon semmit, ha kérdeznek megfoghatatlan választ adok és visszakérdezek.

A legjobb egyébként ha beállsz a sorba. Meghallgatsz másokat, majd mikor elkezdik kipletykálni akkor beszállsz te is. Így garantált hogy másokról sokkal jobb infóiklesznek tehát nem rólaf fognak pletykálkodni addig sem.

2019. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!