Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha úgyis mindig rosszat...

Ha úgyis mindig rosszat terjesztenek rólam, negatív véleménnyel vannak rólam annak ellenére, hogy csendes vagyok, kedves, akkor simán lehetek inkább bunkó szándékosan?

Figyelt kérdés

Így legalább okot adok nekik a panaszkodásukra.

Tényleg soha semmi rosszat nem teszek, csendben végzem a dolgom, de visszahallok ezt-azt ami ledöbbent és nem gondoltam volna, hogy egyss személyek olyanokat állítanának rólam.

Így jogosan cselekszem ha direk bunkó leszek? Úgysem lesz más véleményük mint eddig.


2019. nov. 21. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha téged belül tényleg nem fog zavarni, hogy ezzel lesüllyedsz a szintjükre, akkor egészségedre.
2019. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld,kérlek szépen! Van elég bunkó barom így is.

Maradj olyan,amilyen vagy,és próbáld figyelmen kívül hagyni a pletykákat

2019. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velük jogosan leszel bunkó. Másokkal ne legyél az.
2019. nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miket mondanak rólad?
2019. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az emberek 80% sérült agyilag, aki ilyen arról tudod,hogy valami baj van vele és le kell szarni. Lehet nehéz de ez a legjobb megoldás :D aki számít annak meg mond el ,hogy nincs semmi alapja azoknak a dolgoknak amiket terjesztenek.
2019. nov. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát, ha ez az igazi természeted, akkor nyugodtan.

Ha viszont alapból 𝐧𝐞𝐦 vagy bunkó, akkor van benned egy természetes gát, ami környezettől függetlenül megakadályozza, hogy bunkó legyél.

2019. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6


Igen de rájöttem, hogy értelmetlen ez a gát. Valóban megvolt mindig is, de amúgyis a legtöbb ember erőként értelmezi ha valaki “mer” bunkó lenni, a kedvességet meg gyengeségnek.


Alkalmazkodni kell a környezethez. Úgysem lehet megváltoztatni a nagy többséget.

2019. nov. 21. 14:41
 8/10 A kérdező kommentje:

4


Munkavégzéssel kapcsolatos, ha nem egyből végzem el például mert sok más munkám van akkor azt terjesztik, hogy szándékosan ülök rajta, hogy nekik megnehezítsem az életét.

Hogy nem figyelek másokra, magamnak való vagyok. Holott sok a munkám mindig, nincs időm csevegni és amúgy is introvertáltabb vagyok.

Ha mondok valamit amivel nem értenek egyet akkor azt elpletykálják, és úgy prezentálják egymásnak mintha valami orbitális ostobaságot mondtam volna, de nekem sosem mondják a szemembe szóval azt gondolom minden rendben, holott nem.

És sok ilyenek.

2019. nov. 21. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondom: itt az a kérdés, hogy van-e tartásod és SAJÁT normáid.

Ha nincs, akkor nyugodtan engedd el magad.

2019. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy pampognak, mert azt akarják elérni, hogy az ő munkájukat is te csibáld meg.Ez egy ilyen taktika. Röhögd ki őket nagy ívben. Minden munkahelyen ez megy .
2019. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!