Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti férfiak, vagy férfi ismerős...

Ti férfiak, vagy férfi ismerősötök mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Senior szoftverfejlesztő vagyok.
2019. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

a saját dolgával.

most minden férfi ismerősömet soroljam fel?

2019. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedek meg iszok
2019. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A párom eddig edző volt, ès egy ideig futàrkodott, most épp melót keres.

Nevelőfaterom hegesztő, a biológia apám pedig pincér. Unokatestvérem vegyèszmèrnök, a tesóm pedig rendezvényszervező. Remélem elég.

2019. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
párom kertépítő, apám is. nagynéném férje optikus. másik nagynéném párja asztalos. vannak ismerőseim akik villanyszerelésben vannak, nehéziparban, segélyen (mind külföldi). elég változatos a felhozatal
2019. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Apukám informatikus, Párom apukája ügyvéd, párom építészmérnök, testvérem párja CNC-s, párom testvére pszichológus.
2019. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Autóiparban dolgozom, nem klasszikus mérnöki pozícióban. A családomat meg nem sorolnám fel
2019. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Katona, nem MO.

Öcsém cnc, apám acs/asztalos.

Többi rokon túl sok lenne.

2019. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Én orvos vagyok, édesapám földrendező üzemmérnök, nagybátyám gépbeállító gyárban, hugim párja egyetemista, mellette pedig ügyintézőként dolgozik.
2019. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Több választ kaptam mint gondoltam. Szeretnék szakmát változtatni. 37 vagyok. Voltam eladó segédmunkás építész kerteszmernok tervező kerttervező művész festő eladó adminisztrátor ügyvezető "vagyonőr" cegvezető simlis ingyenélő hajléktalan pincér adminisztrátor pincér.
2019. dec. 6. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!