Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti meddig tűrnétek egy ilyen...

Ti meddig tűrnétek egy ilyen munkahelyen?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok ezen a helyen. ( első munkahelyem)

Sajnos csendes, visszahúzódó vagyok csak akkor beszélek ha kérdeznek. Ők meg beszédesek. Egész nap beszélnek a semmiről. A munkámat is állandóan figyelik, hogy mit hogy csinálok. Ha nem jól csinálom akkor lekiabálnak. Meg hallottam, hogy kibeszélnek aztán meg úgy tesznek mintha semmi sem történt volna. Most is mikulás volt az irodában és ők csináltak egy közös képet (mind mikulás sapkában voltak) nekem nem szóltak, hogy álljak oda. Oké nem vagyunk jóban de aki most jött nemrég kolleganő neki szóltak, hogy álljon be. Kicsit rosszulesett, hogy ők 5en egy csapat én meg egyedül megint egy.

Gondolom máshol sem jobbak de így bejárni egy életen át nem lehet.


28/N


2019. dec. 6. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól fizet, nem éri meg otthagyni, keress kint barátokat, ne a munkahelyen, tojd le öket jó magasról, nincs életük meg témájuk, na meg olyan amikben jók, azért ilyenek veled. Gondolom jól végzed a munkád és szimplán irígyek. F**ni rájuk, ha jó a fizetés meg a munkát magát szereted, nem kell velük foglalkoznod, értékes ember vagy, az ilyenekbe taposnak a férgek.

Ha nem jó a fizu, kereshetsz mást, de nem garancia sajnos, hogy jó csapatba kerülsz :/

2019. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Nos én nem maradnék egy olyan helyen hosszútávon, ahol nem érzem jól magam.


Ugyanakkor másik oldalról hozzátartozik a dologhoz, hogy én is dolgoztam már olyannal, aki ilyen kis csendes "Kuka" volt. Igazából nem bántottuk egymást soha, rendesen élvezete a munkáját meg minden, de a társaságnak soha nem volt része és mi sem erőltettük a kollégákkal a dolgot. Soha egy témához sem szólt hozzá, ha kérdeztük egy-két szavas válaszokat adott. Én is szeretek beszélni munka közben, mert jó hangulatban gyorsabban telik az idő. Vele ilyet nem lehetett. Szerintem fontos, hogy még ha valaki például csendesebb is, akkor is próbáljon néha részese lenni a csapatnak.

2019. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Röviden bunkó parasztok. Nem kell foglalkozni velük. Ha jól elvagy magadban akkor maradjon is így a munkahelyen belül. :)
2019. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is ilyen csendes gyerek vagyok,van egy kolléga aki utál+irigykedik.Nem élek nagylábon,viszont nyugodt életem van.Nem sírok,nem panaszkodom,ezért nem bír.Semmi rosszat nem csináltam neki.Egész nap ordíbál,káromkodik,mindenkit lenéz,mások betegségén gúnyolódik.Vérbeli bunkó paraszt,nyomorult élete van.Beteg lelkü hulladék.Szerintem maradj,légy erős.Mindenhol vannak nyomorultak,ganéládák.Legyél különb mint ők,ne sülyedj le az állati szintjükre.
2019. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

A munkámat is állandóan figyelik, hogy mit hogy csinálok. Ha nem jól csinálom akkor lekiabálnak.


-Kiabáláshoz nincs joga.Át kell adni neki! Tessék itt van! Csináld tovább!

Ott kell hagyni! Munkahelyből lehet több is, de az ember egészségéből csak egy van, erre pedig nagyon vigyázni kell.


Most is mikulás volt az irodában és ők csináltak egy közös képet (mind mikulás sapkában voltak) nekem nem szóltak, hogy álljak oda.


-Mikulás sapkában? Öreg vagyok már bohócnak.


32/F

2019. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy benned is van hiba. Ez csak a te oldalad. Próbáltál valaha beszélgetni velük? Kávézni, ebédelni? Érdeklődtél utánuk?
2019. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó olyan helyen dolgozni ahol nem hogy nem szeretsz, utálsz lenni. Az melett hiába van jó életed, de ha jobban megnézzük az életed felét ott töltöd, és w másik fele hiába pótolná, nem jó úgy leélni egy életet.
2020. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!