Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy reagálnálatok le ha...

Ti hogy reagálnálatok le ha céges bulin egy férfi, kollégátok felhúzná a szoknyátokat?

Figyelt kérdés

Főleg hogy nem vagyunk jó viszonyban, hanem a felszín alatt gyűlöljük egymást, de a munkában együtt tudunk működni amennyire kötelező.

Mással táncoltam és ő hátulról fellibbentette. Fekete harisnya volt rajtam, nem látszódott semmi. De ahogy hátra fordultam, ő is, meg még 2 nő nevettek ezen (persze részegek voltak)

Csak ledöbbentem, meg mérges fejet vágtam.

Utána se kért józanul bocsánatot. Még én hoztam fel hogy "megbocsájtok", és csak hümmögött rajta.

Le kellett volna keverni neki egy kis pofont, higy hogy bocsi, véletlen volt.


Szerintetek?

40 éves faszirol van szó.


2019. dec. 7. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Ez a full csicska lúzer,nem kap pics_t és így éli ki magát,elírtad nem 40 éves faszi hanem 40 éves életből felmentett kisfiú.


Megérdemelte volna,hogy lekeverj neki vagy a pasid,kihívtam volna aztán egyet kapott volna ököllel egy ,,legközelebb nagyobb baj lesz kisgyerek" szöveggel.

2019. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonymousreview60 ***** válasza:
74%
Hatalmas pofon ott helyben.
2019. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez Amerikában erősen kimerítené a munkahelyi zaklatás fogalmát. Igazából én józanul odahívnám és elmondanám neki, ha még egyszer ilyet vagy hasonlót mer csinálni, akkor megyek a főnökhöz első körben, hogy molesztál a munkahelyen.
2019. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Felszín alatt gyűlölitek egymást? Meg megbocsájtanál neki, ha bocsánatot kért volna.

Hát nem is tudom, lehet ebből még szerelem lesz🤔

2019. dec. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Semmi képpen nem alkalmaznék munkahelyen erőszakot, még, ha többeknek a pofon egyszerű megoldás lenne.

Simán feljelentem mindenféle megjegyzés / ítélet nélkül. Szemtanuk vannak. Ilyet nem tűrök el munkahelyen.

2019. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember kedélyeit egy jól behűtött, tömör, ragacsos gyümölcslével érdemes lehűteni. Kettő deci őszibaracklé kiválóan alkalmas arra, hogy pofán, ill. felsőtesten libbentsd vele. Nyugodj meg, a megaláztatás nagy tanító!
2019. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2019. dec. 7. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
többek közt ezekért a pillanatokért hagyom ki az összes céges bulit.
2019. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne bocsájts meg neki,ezt férfiként mondom.

Engem női kollégám alázott meg,igaz nem szexuálisan,hanem hátulról adott egy sallert csak úgy,ennek fél éve,de azóta nem is köszönök neki,csak odab*szom elé a munkát.

2019. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

"kollégátok felhúzná a szoknyátokat?"


Pofatlansag mas szoknyajat felhuzni. De miert vetted le a szoknyadat a munkahelyeden ? Es ha mar levetted, akkor miert nem vigyaztal ra, hogy mas ne hasznalja ?

Szoval szerintem jobban vigyazz, ne hagyd szanaszet a ruhaidat meg a munkahelyeden sem.

2020. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!