Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az adatrögzítői munka változat...

Az adatrögzítői munka változatos vagy inkább monoton?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Xar.
2019. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted melyik irodai munka változatos?


Az adatrögzítő:monoton munka.

2019. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs ilyen irányú tapasztalatom, a munkaügyiből hívtak, hogy lenne egy ilyen lehetőség, viszont a kérdéseimre nem kaptam választ.

Milyen feladatokra lehet számítani és mennyire monoton?

A monotóniatűrésem 0, a változatos munkákat szeretem, legyen az irodai vagy bármi más.

2019. dec. 7. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Napi 8 órában kell majd Excel-táblákba írnod papírról adatokat.

Döntsd el Te, hogy ez mennyire izgalmas munka neked. ;)

Szerintem baromira az.

A központban meg nyilván nem fognak véleményt mondani egy munkáról, főleg, ha tudják, hogy attól az ügyfél könnyen visszatáncolhat.

2019. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam 2,5 évig. Nem hivatalos adatrögzítő volt, sőt, egy idő után hangzatos nevet kapott a csoportunk.

Ugyanakkor gyakorlatilag majdnem minden munkánk arról szólt, hogy hosszú-hosszú Excelek és online nyilvántartások alapján ellenőriztük és javítottuk a mi rendszerünket.

Semmi logika nem kellett és semmi változatosság nem volt, csak nézted és nézted az Excelt, másolgattál és ha nem felelt meg, akkor még az egyéb online nyilvántartásban is utánanéztél.


A végére úgy szenvedtem, hogy az elmondhatatlan. Aztán a semmire mondtam fel.


Dolgoztam egy ideig áruházban és az sokkal elviselhetőbbnek tűnt. Igen, kényelmetlenebbnek az állás miatt, de az idő jobban telt.

2019. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi 4-es és 5-ös. Ez nem hangzik jól :(

Az is eszembe jutott, hogy lehet közmunkát akarnak rám sózni, mert nincs ilyen álláshirdetés az oldalukon jelenleg.

Azért bemegyek és meghallgatom, hogy egyáltalán hol kellene dolgozni, mettől meddig és pontosan mit és mennyiért.

2019. dec. 7. 10:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én átmenetileg elvállalnám a helyedben, de igyekeznék jobbat találni, kitanulni valamit vagy nem tudom.



Az irodai adminisztratív, adatrögzítő munkára szerintem rámegy az ember.

Lelkileg se felemelő élmény, az ember az agyát se használja (persze szabadidejében teheti másképp), a fizetésből se lehet félretenni. Na jó, sajátban lakva, egyedülállóként valamicskét félre lehet tenni... Talán.

2019. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Monoton munka, de vannak olyan emberek, akik a korlátaik miatt kénytelenek ilyen munkákat is elvégezni.
2019. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Privát üzire válaszolva: telefonon hívott egy ügyintéző, akihez jövő héten kell bemennem a munkaügyi központba, mivel telefonban nem volt hajlandó bővebb felvilágosítást adni, így részleteket nem tudok. Ezért kérdeztem itt, mert sem én, sem ismerősi körben nem dolgozott senki ilyen munkakörben.

Többieknek köszi a válaszokat, elmegyek, meghallgatom, utána átgondolom, bár a válaszok után úgy gondolom, ez a fajta munka elég távol áll tőlem, szeretem, ha gondolkodni kell, problémákat megoldani, a kreatív feladatokat, ahol nem kell egy helyben ülni.

2019. dec. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!