Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A gyárakban dolgozó emberekkel...

A gyárakban dolgozó emberekkel mi a tapasztalatotok? Miért olyan rosszindulatú a többség?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek!

De sok a megkeseredett pletykás ember, miért pont ott gyűlnek össze ezek?

Nektek milyen tapasztalataitok vannak velük?



2019. dec. 7. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tapasztaltam ezt, igaz, nagyon rövid volt a gyári pályafutásom.
2019. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 Akkor jó helyen voltál. Diákmunka volt vagy mi?
2019. dec. 7. 21:41
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Mert a legalja réteg dolgozik a gyárban.
2019. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Gyárban nem jólnevelt,tanult réteg dolgozik.Sok az alkesz,megkeseredett ember,0 élettel.
2019. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Én még diákként voltam egyszer egy hetet gyárban szalag mellett. Legyünk őszinték, nem feltétlenül az értelmiségi megy oda minimálbérért hosszútávon dolgozni. Ha valaki odakeveredik, akkor az vagy diák vagy olyan, akit máshova nem vettek fel.


Nyilván vannak részlegek meg gyárak között is különbségek, de ahol én diákmelóztam ott már a nyolc általános sem volt követelmény. Elég volt, ha valaki bemagolta az utasításokat.

2019. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátom gyárban dolgozik, ő egy nagyon jó lelkű ember. Viszont szokott mesélni sztorikat, amikből lejön, hogy sajnos sok a primitív, buta és rosszindulatú ember.
2019. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Sokféle gyár van és sokféle gyári munka, én 2 évig dolgoztam kis családias üzemben. Itt jó dolgom volt a szar fizut leszámítva, de tény hogy az átlag gyári, szakmunkát nem igénylő, kevés fizus szalagmunkára az egyszerűbb emberek is alkalmasak és itt tömegével fordulnak elő. Sok a primitív, a saját életével elégedetlen de magát képezni nem tudó/akaró ember. Negatívak, másokat is lehuznak ha tudnak. Engem is próbáltak lebeszélni, amikor otthagytam őket hogy vállalkozást indítsak mert "úgyse fog sikerülni"
2019. dec. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Akik szidják a gyárban dolgozó embereket , azok se jobbak ;)
2019. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Egy volt barátom gyárban dolgozott és tök jó fej, kedves, humoros srác. Egyik legjobb időszakom volt vele.

Szerintem nem a munkától függ ez. Hülyék mindenhol vannak.

2019. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Én 2 hetet dolgoztam gyárban, nyári szakmai gyakorlat miatt középsuliban...És hát ennyi bőven elég is volt belőle. Akikkel együtt dolgoztunk az üzemben, tényleg undorító, pletykás emberek voltak. Volt egy idősebb takarítónő, akivel egy hetet dolgoztunk együtt és egy hihetetlenül kedves, aranyos néni volt, viszont mikor következő héten átkerültünk az üzembe a fiatalabb dolgozókhoz, mindenfélét összehordtak róla. Illetve amikor a gyár területén összefutottak vele, látszott, hogy tök lekezelően beszélnek vele, amikor hozzájuk szólt, forgatták a szemeiket, pofákat vágtak, stb. Nagyon sajnálom szegény nénit, hogy ilyen alja emberekkel kellett együtt dolgoznia, mert tényleg nagyon undorítóan viselkedtek vele, holott ő volt ott az egyetlen normális ember. Ja és egyszer a fiatalabb dolgozók arról pletyiztek, hogy az a nő mindenkit kibeszél a háta mögött, meg kavarja állandóan a szart, stb...Ehhez képest az az egy hét alatt, amíg vele voltunk, egy büdös szót nem mondott a többiekről, pedig azok után, amit ott láttam, hogy viselkedtek vele, el tudom képzelni, hogy rühellhette őket.
2019. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!