Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a dolgozó lakosság...

Szerintetek a dolgozó lakosság hány százaléka jár a klasszikus időbeosztás szerint (8-16/17 óra) munkába?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én állandóan délutánrá járok (14-22 óra), és többször is megkérdezték már tőlem ismerősök, amikor összefutottam velük a városban, de még egyszer a szomszédnéni is, hogy nem dolgozom? Ennyire ritka, ha valaki más időbeosztásban dolgozik?

2019. nov. 20. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel, mert én naivan meg azt gondolnám, hogy több, mint a fele a hagyományos, hé-pé, ahogy írtad. De olyan embermennyiség van napközben is folyamatosan, hogy ezek után ki tudja...
2019. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Es te vissza kerdezted hogy ok miert nem dolgoznak?
2019. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik hogy valakinek az ebedido milyen hoszu. Iroda kozpont mellett dolgozom kavezoban. Delutan egy es este het oraig is eltart valakiknek)))
2019. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ritka, gyárakban indenhol 2, de inkább 3 műszakban dolgoznak az emberek, vagy folyamatosban, és elég sokan vannak.
2019. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 70%-ot tippelek, de lehet rosszul.
2019. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de már azon is húzza a száját pár ember, hogy éjszakai munkarend mellett napközben merek aludni :D
2019. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!