Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen iskolakat, tanfolyamoka...

Milyen iskolakat, tanfolyamokat kell minimálisan elvégezni ahhoz, hogy az ember pszichológusként dolgozhasson?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem, pszichológia szak. Van, ahol van neki külön kar (pl.ELTE PPK), máshol a bölcsészkarhoz tartozik.
2019. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Idegileg is bírni kell, ez fontos, ha jó szakember szeretnél lenni majd. Olvass megrázó történeteket és hogy te milyen tanácsot adnál egy-egy ilyen embernek, akinek minden rossz kijutott az életben..


Pl.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichológia szak után még nem praktizálhatsz utana meg kell csinalni a klinikai szakpszichológuso képzést az nem tudom hany ev.
2019. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát 2-es ezzel derékba is törted a pszichológusi karrieremet, de jobb is: ha tényleg fel akarom venni ezeknek az embereknek a terhét, akkor még sokat kell dolgoznom magamon, addig is marad a témával kapcsolatos könyvek olvasgatása...
2019. dec. 12. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem szerettem volna semmi rosszat, csak én is orvosnak terveztem, aztán a valóság más lett..

De kitudja lehet kitűnő szakember lesz belőled, ha igyekszel és Isten megadja.

2019. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!