Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek munka mellett mennyire...

Nektek munka mellett mennyire van szociális életetek, mit csináltok munka után?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Munka után haza aludni, másnap vissza munkába.
2019. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hobbijaimhoz és az érdeklődési köreimhez kapcsolódóan vannak társaságok, akikkel szoktam találkozni. De az átlagos hétköznapon valóban nem nagyon találkozok senkivel, hazamegyek, elmegyek edzeni, újra haza, megcsinálni a napi teendőimet és vége is a napnak. Nagy ritkán találkozok barátnőkkel. A szociális életem inkább a hétvégére marad.
2019. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én párhuzamosítom, amit lehet, így többnyire mindenre jut időm, amire szeretnék és fontos.

Munka után járok edzésre, van kutyám, őt le kell vinni sétáltatni, olyankor összefutok más kutyásokkal és beszélgetünk, nem csak a kutyákról, ez megvan hétköznap is. A családdal neten, telefonon tartjuk a kapcsolatot munkanapokon, találkozni hétvégén szoktunk, de van, amikor kimarad. A legtöbb ismerősömmel is, aki nem környékbeli kutyás, inkább neten, mert mindenkinek megvan a maga munkája, tevékenységei, személyesen ritkábban találkozunk, de olyankor megszervezzük előre, és akkor nem csak összefutunk és váltunk pár szót, hanem ennél tartalmasabb a program.

2019. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az már nem fér bele sajnos. Szabadnapomon bevásárkás, háztartás, kicsi "pihenés" és vége a napnak.
2019. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem nagyon. Munka után edzeni szoktam menni, ott beszélgetni szoktam 1-2 emberrel, akiket már ismerek és egy időben szoktunk oda járni.


Szinte egyik barátom sem ebben a városban él (a többségük ráadásul külföldön), így annyira nincs is kivel összefutni itt.

Páromat látom minden nap mert együtt lakunk, heti párszor az ő haverjaival összefutok, ha megyek velük valamerre. Hétvégén van időm jobban találkozni pl. tesómmal vagy valakivel.

2019. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Suli mellett dolgozom, de magamat osztom, elég sok időm van, így pénzem nincs sok, szeretnék már egy olyan munkàt ahova többet mehetek dolgozni, de nem nagyon van ilyen. Egyébként, ha dolgozom az akkor 12 óra+utazás, szóval az a nap mindig egy nagy nulla.
2019. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olvasás, netetzés ügyintézés, takarítás, ilyeneket végzek munka után. Nem vágyok munka után is emberek köré.
2019. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Munka után edzés, utána haza, max boltba ugrom be. Szocializálódni a macskáimmal szoktam, meg este az Xboxommal.

Heti egyszer szerepjáték barátokkal, velük jól elvagyok.

Nekem ez bőven elég mert amúgy is magamnak való vagyok, és a munkahyemen így is több emberrel interakciózom mint szeretnék.

2019. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szociális életem a neten való chatelésben merül ki. Összefutni másokkal nincs időm. Szinte állandóan túlórázok, csak aludni megyek haza.
2019. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én osztom be az időmet, de nekem a hivatásom a szociális életem. Imádok az embereken segíteni, már akin lehet persze.
2022. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!