Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szociális fóbia és önbizalomhi...

Szociális fóbia és önbizalomhiány mellett barátkozás?

Figyelt kérdés

Nehezen ismerkedem. Kb 5 fő (nem közeli emberek) társaságában biztos hogy nem szólalok meg.


Voltam már úgy hogy szimpatikus volt valaki és egy bizonyos ideig szinte napi szinten találkoztunk és együtt dolgoztunk, ha úgy volt magán jellegű dolgokról beszélgettünk. Meg tudtam nyílni előtte, és ragaszkodtam hozzá, de amint megszűnt a közös munka és az emiatti rendszeres találkozás, azóta nem keres.

Nem hiányzom neki.

Mit tudok tenni hogy ragaszkodjanak hozzám, megkeressenek és ne legyen egyoldalú a barátságom?


2015. febr. 13. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs :o

és az a durva, hogy én rákérdeztem, és észre sem veszik, hogy én nem is tudok róluk szinte semmit!!


mi tudunk barátkozni? merrefelé laksz? :)

2015. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz. Az írásod alapján nem tűnik úgy, hogy túlzottan megterhelő lenne a "fóbiád" számomra, így megpróbálkozhatunk egy ismerkedéssel.
2015. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!