Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Extras Castinggal van tapaszta...

Extras Castinggal van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Van velük tapasztalatotok? Nagyon szeretnék résztvenni statiszta munkákban, tudom hogy nem lehet megélni belőle, csak hobbiként. Azt írják februárban lesz a következő regisztráció, de arról semmit nem írnak, hogy hol vagy miként. Ti tudtok erről valamit?
2019. dec. 13. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy az Open Castingról is mondhattok valamit, ha tudtok.
2019. dec. 13. 18:32
 2/5 Rodi91 ***** válasza:

Az open castingnal még 18 éves köröm körül volt pár statiszta munkám.Megbízhatóak ,keresnek rendszeresen,ha azt látják,hogy érdemes.Megbízható ,mindig kifizetett időben,és a túlórákat is.


Arra viszont számíts,hogy nagyon kimerítő. Van,hogy egy forgatás 16 vagy több órán át is tart.Ennek nagyrésze mindig üresjárat,kaja barátkozás,cigi stb,de ha munka van akkor nincs leállás,akkor addig sétálsz azon a 20 méteren (pl.),amíg nincs meg a jelenet Nem nehéz a munka,de azért ember próbáló,hogy ennyi órát ébren legyél,és ha uncsi van akkor még lassabban telik az idő.plusz lehet végzel hajnali 4kor, és mondjuk reggel 9re már mész is vissza.Persze vannak rövidebb forgatások is, de általában ezek a nagy filmes hosszabb munkák érik meg.


28/L

2019. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:) én nem bánom, ha ilyen hosszú, imádom a filmes világot és tök jó lenne hobbiként szerepelni, még akkor is, ha csak egy vagyok a tömegből.😁
2019. dec. 14. 16:58
 4/5 anonim válasza:
Szerintem érdemes bekövetned a facebook oldalukat. Nincs velük tapasztalatom, de az oldalt követem, és egészen aktívnak tűnnek. Ha aktuális lesz a regisztráció, biztos vagyok benne, hogy oda is felteszik. :)
2020. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Extras már féléve nem fizet ki, iroda zárva, telefont basznak felvenni.

Meggondolandó...

2023. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!