Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is hagyta már ott a...

Más is hagyta már ott a felszolgálói állását és fejezte be örökre? Ha pályát módosítok akkor ne érezzem magam rosszul ugye? Pedig most a pincér szakma sok helyen elég jól fizet. , de elég volt.

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 11:59
 1/5 A kérdező kommentje:
persze ez tipikusan az a kiöregedős szakma, csak azt érzem, hogy pincér voltam/vagyok és mintha ebben kéne továbbra is gondolkodnom, mert ehhez értek. Kicsit bele is kényelmesedtem. Jó lenn valami újat tanulni szeretni, kipróbálni.
2019. dec. 15. 12:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt biztos nem csinálnám, úgyhogy megértelek. De csak akkor jó ha épp nincs jobb, de egy életen át nem lehet ezt csinálni.
2019. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én. Ott hagytam abba, mikor egy vendég babgulyást kért, én kihoztam neki a babgulyást, majd elkezdett ordibálni, hogy húslevest kért. Ez még nem is zavart, mert megszoktam a sok hülye vendéget, de odahívta a főnököt, aki a vendégnek adott igazat, majd le akarta vonni a béremből, akkor megköszöntem az eddigi munkát és felmondtam.
2019. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gublug ***** válasza:

Szia.

Ha meguntad, akkor meguntad. Ha levágod az aranytojást tojó tyúkot, akkor levágod.

Gondold át mit szeretnél még csinálni és képeztesd át magad.


Van ismerősöm aki luxus hajón szolgált. 2 év után abbahagyta. Aztán próbált hotelekben, de az sem volt a jó. Majd most megint folyami hajón van. Ő szakmailag könyvelő vagy mi, de azt nem szereti. Gyerekekkel szeretne foglalkozni, de nem végez el semmilyen képzést.

2019. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én ismerek fémipari szakit aki élhajlítós. 168órára nettó 600ezret kínáltak,de ő maradt buszvezető mert megunta a szakmát és most jó neki. Pedig mindenki isteníti. 100km en belűl senki a közelében sincs.
2019. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!