Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt munkahelyre, volt fönököm...

Volt munkahelyre, volt fönökömet felhívva mit mondjak ha vissza akarok menni dolozni?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja felmondtam a munkahelyen, fönökkel tisztességgel emberi hanggal vàltam el- viszont mar most megbàntam. Kicsit kellemetlenul erzem magam, de szégyen vagy nem vissza mennék arra a munkahelyre ahol voltam. Ti mit mondanàtok, egy gyors telefonbeszélgetés alatt, a volt fönöknek- amiben vàzoljàtok h rosszul vàlasztottatok, es hogy bànjàtok, es visszamennétek!
2019. dec. 15. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Biztos vagy benne, hogy vissza akarsz menni?

Én amikor váltottam, hasonlóan éreztem az elején, mert nem volt túl könnyű a kezdeti időszak, de most már nem bántam meg.

Ha biztos vissza akarsz menni, akkor felhívhatod megkérdezni, hogy betöltötték-e már a pozíciódat és ha nem, megkérdezed, hogy mit szólna hozzá, ha visszamennél. Viszont ezzel szerintem nem járnál jól, lehet visszaélne vele, ha fizetés emelésről van szó pl. (pl. minek emeljen normálisan, ha inkább visszamentél oda felmondás után 2-3 hónappal)

2019. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"üdvözlöm főnök! nem jött be az új munkahely, arra gondoltam, h visszamennék önökhöz, ha megvan még a helyem!"


ilyen egyszerűen...

2019. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
két szék közé ültem. Nagy volt az arc, nagy volt a lendület majd en megmutatom a világnak kollégáknak hogy jutok többre-jobbra. Persze a főnökkel tisztességben váltam el. Nem arra a pozícióra jelentkeznék amin voltam, hanem másikra, persze ehez az kell hogy elmondjam neki, hogy ezt valóban bánom. Amúgy meg vasúti váltókezelőnek szeretnék vissza menni amitől alacsonyabb pozicióban voltam.
2019. dec. 15. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy van

Lattam a hirdetést erdekelne.

A te szakmadban alig van ember:) soksiket

2019. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én is éreztem így. Felmondtam egy másik cégnél, teljesen jól váltunk el. Az új helyen az első nap éreztem hogy úristen nem erre gondoltam hogy fogom ezt kibírni. Plusz hirdették is az előző helyemet, így erősen gondolkodtam rajta. Átgondolva nagyon gáz szerintem és ha valaki otthagyja a munkahelyét (ha csak nem pl az az ok hogy a rokona megbetegedett és ápolni kell vagy egyéb rajta kívülálló ok) nagy eséllyel nem veszik vissza ugyanis mi van ha újra felmond.

Szerintem megpróbálhatod, de igen csekély esélyt látok rá, én inkább túl lépnék rajta

2019. dec. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most látom mi a szakmád, utolsó vagyok. Ha jól sejtem a mávnál dolgozol. Ez esetben minden további nélkül hívd fel, én is dolgoztam már náluk simán visszavették az ilyen hiányszakmásokat. Mond meg hogy nagyon szerettél a cégnél dolgozni és ez a munkakör épp passzol hozzád jó előrelépési lehetőséget látsz benne. Azt ne mond hogy az új hely nem tetszik...
2019. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!