Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap Nőnap. Ajándék a...

Holnap Nőnap. Ajándék a munkatársaknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felnőttképzésen veszek részt és arra gondoltam, hogy nem tudom csakúgy mellőzni ezt a tudatot, hogy nőnap van. Arra gondoltam, hogy veszek a hölgy osztálytársaimnak egy-egy táblacsokit. Vélemények? (Csak nők véleménye érdekelne!) Előre is köszönöm!

24/F


2017. márc. 7. 16:29
1 2
 1/16 Ékszerteknős455 válasza:

Szerintem nagyon aranyos öltet, és biztosan tetszeni fog nekik a tudat, hogy gondoltál rájuk.

Minden nő örül annak, ha gondolnak rá. :))

2017. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jólesne mindenkinek! :)
2017. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

Idegentől nem fogadok el semmit.


Ez annyira őszintétlen, megjátszós dolog, hogy elhányom magam.

2017. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tábla csoki szerintem sok.

Elég lenne egy-egy darab raffaello vagy valami pici csoki.

2017. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
csoro be akarja magat nyalni, hatha ramaszik valamelyik nösteny végre.
2017. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Csoro legalább tesz valamit, nem olyan gyáva, mint Te :) Egyébként meg Úriember léttemre nem bírom ki, hogy ne köszöntsem fel őket. Elég nagy baj, hogy ma már az ilyenek miatt, mint Te, kiveszett az udvariasság a világból. Én akkor is életben tartom!
2017. márc. 7. 19:15
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
tudjuk hogy csak be akarsz nekik nyalni, most mér jatszod a fejed??? en nem vagyok ilyen nyalis, ennyi.
2017. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ó, itt eljátszod a lovagot, közben meg csak áll az egyik puncira. De annyira már nem vagy férfi, hogy ünnepecske nélkül vegyél neki egy szál virágot, ahhoz gyáva vagy. Helyette mindenki kap csokikát, hogy lássa a punci, mennyire gáláns vagy.


És még a nők játszmáznak...

2017. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A virágnál jobb, de tényleg elég lenne egy-egy szem bonbon vagy pl egy csokiszelet. Bár attól is függ hányan vannak, ha csak ketten és nagyon jóban vagy velük, akkor végülis lehet tábla is, de ha mondjuk 20-an akik közül van akivel csak köszönőviszonyban vagy, akkor elég egy kisebb csoki vagy bonbon. 35N
2017. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9. vagyok. Én nem szeretek virágot kapni. Utána egész nap rakosgathatod, cipelheted, útban van. Aztán úgyis elhervad. Szerintem jobb akkor már valami nasi.
2017. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!