Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól tettem, hogy nem barátkozt...

Jól tettem, hogy nem barátkoztam össze a főnökkel?

Figyelt kérdés
Règebben akart velem diskurálni a munkáról, az élet dolgairól, de ez nem jött össze, mert nehezteltem rá, amiért az én munkámat semmibe vette mindig. Aztán mások is hasonló véleményen voltak a körülmények miatt. Ha mobbing volt a munkahelyen, az áldozatot támadták, a támadót kitüntették. A napokban visszagondoltam arra, hogy helyesen jártam-e el vele kapcsolatban? Mit gondoltok a témával kapcsolatban?
2019. dec. 19. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az emberek plane felnötten nem valtoznak. Nem kell soha bedölni az ideig oraig tarto normalis közelitesnek.
2019. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Most mondhatnék olyan bölcsességeket, hogy "a főnökkel mindig jóba kell lenni" meg hogy "nem szarunk oda ahonnan enni kapunk" de hát igazából a részletek ismerete hiányában nem lehet ezt megítélni.


Nyilván nem kellemes dolog, ha visszautasító vagy vele, vagy esetleg bunkó stílusban nyilvánultál meg (ne vedd magadra, ha nem így volt) Ha tényleg semmibe vesz téged, akkor viszont neked is lehetnek jogos nehezteléseid

Persze nem kötelező barátkozni, ha csak a munka köt titeket össze.

2019. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy ha emberi kapcsolatokról van szó, akkor ne érdekek, hanem az érzelmeid vezéreljenek. A munkahelyre dolgozni járok, nem haverkodni. Nyilván ha onnan összebarátkozok valakivel, az tök jó dolog, de barátkozni szerintem csak akkor van értelme, ha nem érdekek vezérlik az embert.
2019. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!