Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak szabotálo...

Mit csináljak szabotálo fönökkel? Nem hagy dolgozni

Figyelt kérdés

Alapveteöen hataridös munkàim vannak. (Penzügy, havi àfàk, bér-, költségszamlak, adoutalasok, az ezeket megelözö egyeztetések, ellenörzések, ügyfelreklamaciok, birsàgok, birosagi ügyek intezese stb)


Mindezzel tisztaban van.


De folyamatosan zaklat SOS feladatokkal, elethalal azonnal kell keresekkel, amik egyaltalan nem 2 perces hanem 2-4 oras munkàk. Mivel ezek miatt a fentiek hatterbe szorulnak, mindig az lesz, hogy aztan nekiall a fentiek miatt sürgetni, mindezt ugy mintha en elfelejtettem volna, es emlekeztetne, vagy külön kér gyorsitott tempora mintha lassu lennék!!!


Igazabol az ö plusz SOS nyavajai miatt nem haladok a fenti hataridösekkel.


Amikor jelzi azt hogy pl az utalas elment? Miert nem? Azonnal potolni! Az ilyen üzeneteire hogyan reagaljak hogy eszrevegye magàt?

Nem akarom provokalni hogy TUDOM hogy utalni kell, inteztem volna màr rég ha nem zaklat sos szamlazassal meg ilyenek!!


2019. dec. 13. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy távozásra akar bírni, és ezt úgy akarja elérni, hogy lehetetlen mennyiségű feladatot bíz rád.
2019. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az neki lenne öngol.
2019. dec. 13. 10:33
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
2: Akkor meg nyugodtan megmondhatod neki, hogy túl sok munkát ad, vegyen visszább.
2019. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha jön a rendkívüli SOS munkákkal, akkor megmondod, hogy X idöpontban tudsz ezzel foglalkozni, mert elöször a határidös feladatokat kell befejezni, kérjem meg mást az ilyen becsúszott munkákra. (Azt nem is mondom, hogy esetleg ö is megcsinálhatná az ilyen apróságokat)
2019. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meghallgatást kérnék tőle és elmondanám neki tapintatosan a tényeket. Ettől még ő marad a főnök, de nem árt, ha tudatában van annak, hogy egy személyben túl sok munkát hárít rád. Vagy vegyen fel még egy embert, akivel meg tudjátok osztani a jelenleg rád háruló feladatokat, vagy állítsatok fel prioritásokat, amelyet képes önuralommal tudomásul venni és nem felülírni lépten-nyomon. El kell döntenie, hogy mik a legfontosabbak, a kevésbé fontosabbak és így tovább, majd ez mentén kell megpróbálnod ellátni a feladatokat. Amikor beront, hogy ez meg az van, akkor felteszed a kezed és jelzed neki, hogy az általatok megbeszélt prioritási elvek szerint ezt az x-edik helyre tudod jelenleg besorolni, - hogy megértse, hogy ő generálja a zűrzavart.
2019. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sok cég nem akar plusz embert felvenni, ezért mindent azokkal végeztetnének el, akik jelen vannak. És sok ember is szereti az alatta lévőkre hárítani a munkát.

Én szimplán a munka egy részét hagynám elcsúszni. Megmondanám, hogy döntse el, melyiket csináljam, mert ezt nem lehet mind.

2019. dec. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De most hogy mondjam a fönöknek azt hogy nem tudom az sos munkat beütemezni azonnalra? Eleve ö kötelez ra annak kell lennie amit ö mond.


Mar ilyen kört is lefutottam vele màr konkretan közölte hogy ö a fönök es hagy döntsön màr ö. Ö àllitja be nekem a prioritasokat.


Plane meg is kert a napokban hogy plusz hajtàst vàr el!

2019. dec. 13. 12:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Elöször is a fönök nem az isten, azaz nem parancsolhat neked mindenben.

Másodszor közlöd, hogy a határidös munka az elsö, az egyéb csak utána kerül sorra.

HArmadszor, ha nem hagy dolgozni, akkor egyszerüen keresel más munkahelyet (mert azt írtad, ö veszít vele)

2019. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Simán: Főnök, ennyit nem lehet egyszerre megcsinálni. Lesz más is felvéve? Hisztizik majd egyet és ennyi.

Vagy ne mondd, hanem ne csináld meg a dolgok egy részét. Majd leesik neki, hogy ez így nem megy.

Ha ő határozza meg a prioritásokat, akkor az alapján menj a dolgokon végig. Ha számon kéri, hogy mást miért nem csináltál meg, közöld, hogy ő mondta, hogy ez a fontos és egy munkanap 8 órából áll.

2019. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A màsnak a felvétele: hirdetes szüres szelktacio interju id pont szervezes betanitas ellenörzes is az en feladatom.


Erre az lenne a valasz, oke intezzed. Az meg nekem öngol

2019. dec. 13. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!