Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek fel kellene mondani?

Szerintetek fel kellene mondani?

Figyelt kérdés

1,5 éve dolgozom egy cégnél, viszont mostanában kezd feltűnni, hogy milyen rosszindulatú kollégákkal dolgozom együtt.

Nyitott irodában dolgozunk és a főnök is velünk van. Ő elég nagyhangú, olyan tipikus minden lében kanál. Mindent jobban tud a másiknál, mindent tud mindenkiről, mindig ítélkezik. Szerintem élvezi a konfliktust, illetve ő maga is generálja azokat.

Mivel elég nagyhangú és harsány, illetve igazi hangulatember, így sokszor behozza az otthoni gondjait az irodába és akkor az egész napra rá tudja nyomni a bélyeget. Kihangosítva beszél a családtagjaival, már szinte mindent tudok róluk. Minden második szava valami ocsmány káromkodás, tényleg mocskos a szája, mindenki hülye szerinte.

Szeret mások “háza előtt speregetni”, holott az ő élete is egy vakvágány.

Kivételezik, sutyorog a kis kedvenceivel, pletykál, igazi energiavámpír. Ha valaki kiteszi a lábát, ő az első, aki valami csúnya megjegyzést tesz rá és a többiek beleállnak ebbe az egészbe.

Sokszor mások külsejét kritizálja, miközben ő sem nyerne szépségversenyt.

Sokszor kedvesnek tűnik, de rájöttem, hogy a kedves érdeklődés igazából csak egy hátbatámadás előkészítése.

Egy főnök viselkedhet így?


2019. dec. 20. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is pont ilyen.


Nem, nem viselkedhetne. Csak azt hiszi magáról, hogy mivel ő a főnök, mindent megtehet.

Egy normális cégnél az ilyet nem tűrnék.

2019. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Igazából ez egy normális cég, csak sokszor úgy érzem, az a fontos, hogy el legyen végezve a munka, az meg senkit sem érdekel, hogy kinek milyen a lelki állapota munkaidő alatt. Ameddig a munkával nincs baj, senkinek sem fog feltűnni, hogy az iroda egy süllyedő hajó.

Mert ki szeretne ilyen emberekkel napi 8 órát együtt tölteni?

És mivel a főnök amúgy végzi a dolgát, az senkit sem fog érdekelni, hogy amúgy bomlasztja a társaságot és így szerintem el lehet lavírozni.

2019. dec. 20. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
El lehet, de mérgezi az embert. Az enyém tekintet nélkül mindenkit kibeszél mindenkit, a cégtulajdonos családját is. Annyira buta emberileg, pedig egyébként egy jó szakember. Örülök, hogy nem kell már vele dolgoznom. Ha nem jöttem volna el szülni, biztos, hogy felmondok.
2019. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha te ezt hajlandó voltál 1,5 évig tűrni, akkor jó neked ez is. Minek mennél máshova?!
2019. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

uff

enyémis ilyenke már vagy 8 éve de végre elhúz nyugdíjba

nem nem kéne senkinek sem igy viselkedni

Mérlegelj hogy megéri e :) ha nem keress másikat,én szakmai fejlődés miatt maradtam egy ilyen arc alatt de nem jártam jól

soksikert!

2019. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Igazán irigylem azokat, akiknek ilyen problémáik vannak. Én a fizetésért járok be a munkahelyemre. Ha a fizetés jó, teljesen kizárom a kollégáimat és dolgozom. Ha nem jó, elkezdek másik munkahelyet keresni, ahol jobban fizetnek.

A kollégák meg úgy haverkodnak egymással, ahogy akarnak, nekem megvannak a magam barátai. Ők nagyrészt a munkahelyen kívülről jönnek.

2019. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!