Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen csoki illatú férfi...

Milyen csoki illatú férfi parfümök léteznek?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok erről listát, ilyen parfümmel lepném meg a páromat. Köszönöm.

2019. dec. 20. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
A csokinak jó íze ÍZE van! Nem jó íllata. Ember...
2019. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
10 eve volt kb divat ez a csoki parfum, csoki dezodor stb. Ma mar annyira nem. Nem lebeszelni akarlak, ha ezt szereti, akkor vegyel, de en nem fujnek ilyet magamra.
2019. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát a Demeter parfümmárka csinál ilyen illatokat, pl. van mindenfajta süti meg kajaillatú parfümük is.

De az már nem érkezik meg karácsonyig.


[link]

2019. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És kit érdekel az idióta divatod ember?? :D tegyük fel van egy méreg drága nike cipőd ami ma még divat, de jövőhéten már nem lesz az. Akkor mit csinálsz vele eldobod vagy megeszed vagy mi?? :D
2019. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem hetekrol beszelek, hanem egy egesz evtizedrol te szerencsetlen, nem ugyanaz. De akkor te nyugodtan maszkalj mondjuk a 15 evvel ezelotti bőszárú farmerodban, garantaltan nagy sikere lesz :*
2019. dec. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.. el vagy tevedve angyalom... én azt nem értem hogy a fszomba lehetsz ennyire divatmániás hogy még egy parfümöt is leszólsz.. amugy csak hogy tudd van szűkszárú és bőszárú farmerem is és egyikért se szóltak meg.. mondok még valamit jampeckám. Most kezd megint divatba jönni a bőszárú farmer ;)
2019. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Probaljak eroltetni a divatcegek a boszaru gatyat, tudom. De azert mert a kifutokon latsz mindenfele idiotasagot, nem azt jelenti, hogy hetkoznapi emberek ezeket fel is fogjak venni. De latom a divathoz nem sok kozod van, te panelpatkany, ugyhogy ezt hagyjuk is ennyiben.
2019. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak örülök annak hogy nincs közöm az idióta divathoz :)
2019. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A csokinak az illata is jó, egyébként pedig az ő kívánsága volt ez :D Nem masszív csoki illata gondolok, inkább olyan parfümre, amiből kiérződik a csoki illata, mégis férfias. A divattal pedig nem törődünk.

Mindene csokis amúgy. :D

2019. dec. 22. 10:08
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Off

A csokis Axe pl elég masszívan tartja magát ~10 éve. Ennyit a “jaj a csokis illat gáááz” majréról. Nem is értem, minek kellett idejönnöd, és belekötni egy teljesen normális kérdésbe.


On

Kérdező, végül mit sikerült találni? Én is keresek már egy ideje jó csokis parfümöt.

2020. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!