Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki rendszeresen sportol, az...

Aki rendszeresen sportol, az a munkahelyén is aktìv tevékenységeket folytat? Van összefüggésben a kettő?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés
2019. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Munka nekem annyibol all, hogy gep elott ulok 6 orat, emellett naponta kondizok es hetvegen focizom.
2019. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés: van, aki direkt azért sportol, mert egész nap ülő munkát végez, más meg szeret mozogni, ezért a foglalkozása is olyan, ahol folyton jön-megy, meg még sportol is, mert csak úgy lesz meg neki a jókedvéhez szükséges mozgásmennyisége.
2019. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sincsen összefüggésben a kettő. Én nagyon szeretek tanulni, nagyon szeretek mellette dolgozni és célom a fejlődés, a tanulás, hogy összességében jobbá váljak az adott területen. Azt gondolom, hogy szorgalmas, ambiciózus, kötelességtudó és lelkiismeretes is vagyok. Ha közösségi munkáról van szó, önkénteskedésről, csoportmunkáról vagy hasonlók, akkor abból is szívesen kiveszem a részem. Ugyanakkor soha életemben nem sportoltam semmit, mert egyszerűen soha nem érdekelt és soha nem vonzott. Próbáltam több sportot is (szimplán fogyás, alakformálás, egészségesebb életmód jelleggel, mert ez 'muszáj') és abbahagytam mindet, mert egyik mozgásformában sem találtam semmit, amely élvezetes lenne számomra.
2019. dec. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!