Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem vagyok a munkahelyemen...

Nem vagyok a munkahelyemen szakszervezeti tag, ezèrt nem hallják meg, amit mondok. Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
A problèmám az, hogy meglepődve tapasztaltam, hogy a munkahelyemen, akik 20 éve ott dolgoznak, azoknak természetes lett a munkájuk, ezalatt a hosszú idő alatt, nem kaptak akár egy virágcsokrot a vezetőségtől a munkájuk gyanánt. Ugyanez vonatkozik azokra is, akik kevesebb ideje tevékenykednek a vállalatnál. Vannak bizonyos emberek, akik mindig megbecsülve érezhetik magukat, de olyan ez, mintha csak az ő neveik szerepelnènek a számìtógép nyilvántartásában. Mitől lehet ez? Baj lehet a géppel? Segìtsetek megoldani az ügyet.
2019. dec. 26. 15:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Már korábban szóltam, hogy rossz a gèp, de senki nem hallgat rám.
2019. dec. 26. 15:44
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Akkor most írd le normálisan, mi bajod van!
2019. dec. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
virágcsokrot kapni a munkájuk gyanánt? ez milyen nyelven van?
2019. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Megnyugodtam, hogy nem csak én nem értem... :D
2019. dec. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha csak viragcsokrot adnanak, akkor + az lenne a baj, mondvan, "csak ennyire futotta"?


Jo lett volna ezt a cegnek elöre lekommunikalni, hogy hany ev - mennyi jutalom. Azonban husz evvel ezelött senki nem gondolta még, hogy lesz olyan munkas, aki akar 5 evig is kibirja egy helyen.

2019. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom mit nem lehet érteni...

A kérdező munkahelyén a már régóta, mondjuk 20 éve ott dolgozók le vannak szarva, az új dolgozóknak meg a szakszervezeti tagoknak ki van nyalva a feneke.

Szerintem ez azért van, mert azt hiszik a régóta ott dolgozók már úgysem állnak tovább, az újakat meg ott kell valahogy tartani.

2019. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
#7: Az új dolgozókról is azt írja, hogy ugyanaz vonatkozik rájuk. Az sem tiszta nekünk, hogy milyen számítógépes nyilvántartásról beszél... :D
2019. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Akkor: Csak azokat veszik emberszámba a kérdező munkahelyén akik szakszervezeti tagok, a többiek le vannak szarva. A számítógépes nyilvántartást jelképesen arra érti, hogy a többieket annyira leszarják, hogy ők be sincsenek írva (a nyilvántartásba).

Továbbra sem tudom, mit nem lehet ezen érteni.

2019. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem biztos, hogy a szakszervezeti tagság miatt van — lehet, hogy kevesebb tapasztalattal is jobb dolgozó mint a régi. Nálunk is vannak olyanok.
2019. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mit nem lehet érteni...

A kérdező munkahelyén a már régóta, mondjuk 20 éve ott dolgozók le vannak szarva, az új dolgozóknak meg a szakszervezeti tagoknak ki van nyalva a feneke.

...

Akkor: Csak azokat veszik emberszámba a kérdező munkahelyén akik szakszervezeti tagok, a többiek le vannak szarva. A számítógépes nyilvántartást jelképesen arra érti, hogy a többieket annyira leszarják, hogy ők be sincsenek írva (a nyilvántartásba).

Továbbra sem tudom, mit nem lehet ezen érteni."


Te is csak tippelgetsz, hogy vajon miről beszél, vedd már észre.

2019. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!