Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandó munkarendben dolgozók,...

Állandó munkarendben dolgozók, hogy oldjátok meg ezeket?

Figyelt kérdés

Első munkahelyem ahol fix délelőtt 8-16os munkaidő van, azonban szeretném például elvinni az autómat szervízbe, amik szintúgy hasonló nyitvatartással vannak. 4kor végzek de 4ig van a legtöbb szervíz.

Szabadságon kívül, ami ugye pazarlás mert először megnézetni egy adott emberrel az autót, majd mond rá egy árat és ha nem tetszik vehetim ki a kövit mert nem sikerült aznap?


Ti akik hasonló munkarendben dolgoztok, hogy oldjátok meg ezeket a szitukat?



2019. dec. 26. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

1. A LEGTÖBB szerviz - de nem mind. Keress olyat, ami tovább tart nyitva

2. Kérd meg a főnököt, hogy engedjen el előbb

3. Kérj meg valakit, aki ráér, hogy vigye el a kocsit helyetted

4. Szabi

2019. dec. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Keresel olyan szervizt ami 5-6ig van nyitva és oda mész.
2019. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan szervizt kerestem, ahol már reggel 7-től le lehetett adni az autót.
2019. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A kocsimat vihetem akár estig is. Amugy3 csúsztatással oldottam meg, 1-2 óra belefér néha, minden ami nem sürgős, az megoldható munkaidő után is, mindig van 1 nap, amikor este 6ig mehet ügyet intézni
2019. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Lehet én aggódom túl, azonban ez most egy karosszériás munka lesz, kisebb mértékű aminél örülök ha vállalja valamelyik nem még nyitvatartást nézegethessek. Erős félelmem volt ez, ráadásul hétfőtől péntekig dolgozom ebben, még az az opció sincs hogy hétközbe van pihenőm. Valamelyikkel muszáj lesz élni pedig:D leginkább amiatt is a kérdés mert bármelyiket felhívom: vigyem el megnézi hogy megcsinálja e, aztán ha mégse potya szabi.. :D

2019. dec. 26. 18:58
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Fix szerelőm van, este odaviszem. De általában úgy időzítem, hogy 2 nap szabit kiveszek amikor viszem a kocsit a szerelőhöz és letudva a gond. De keress olyat aki fogad fél 5kor.
2019. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kocsival egyszerű dolgom van, mert én magamnak szerelem, a karosszériás műhelytől pedig csak egy ajtó választ el, bármikor tudok beszélni velük.


Amúgy ha ilyen dolgom van, akkor csak szólok a főnöknek, hogy egyik nap el kell mennem elöbb, aztán legfeljebb valamelyik délután ledolgozom. Az esetek 99%-ában el szokott engedni.

2019. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell ledolgoznod az ebédidőt, akkor hatalmas mákod van!!! Ritka az ilyen!!!



Amúgy én régebben nehezen. Egy dolog, hogy orvos, fogorvos, szerelő, hivatalos ügyintézés, ezekből átlag havi 1 is lehet...

De hogy sok "különleges" bolt is 18-ig van nyitva...

Kikapcsolod a géped 17-kor, technikailag 17:30-45 között be tudsz lépni a bolt ajtaján...

2019. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 veterán vas ***** válasza:
36%

Nem tudom hol élsz, de érdekes lehet az az autószerelő műhely, ahol 8-kor nyitnak.


De tegyük föl, hogy tényleg csak 8-tól 16-ig tart a munkaidő, akkor leteszed az autót reggel hétkor a bejárathoz és leadod a kulcsot a portán. Természetesen előtte egyeztess a hibafelvevővel telefonon. Kérsz egy árajánlatot, és onnan meglátod a folytatást.

2019. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9#

Mi is nyolckor nyitunk

2019. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!