Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tanuljak meg egyedul...

Hogy tanuljak meg egyedul boldogulni az eletben, es egyedul magabiztosan boldognak lenni? (Nem fuggni senkitol)

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy a szüleim elég korán elhagytak hagytak engem.. pár évig megálltam a lábamon egyedül, estin elvégeztem a sulit, mellette dolgoztam stb. Majd jött egy pasi, aki jelenleg is eltart egy eve, szerettem az elejen, de mostanra rajottem hogy nem illunk ossze. Ujra szeretnek egyedul megallni a labamon, es valamire vinni az eletben. ez az egy ev teljesen kizokkentett, 0 onbizalmam van, semmi siker elmenyem nincs, es mindent “problemakent” fogok fel es panikolok... elszoktam az emberektol, felek megszolitani oket. Pedig sosem volt ilyen problemam:( Felek, hogy ej uj munkahelyemen sem fogom megallni a helyem. Ennek veget akarok vetni, fejlodni szeretnek, tanulni, es kimozdulni a komfort zonabol! Szerintetek hogy kezdjem el?

Iszonyatosan izgulok az uj munka miatt, probanapon tisztara be fogok feszulni, remegni fogok, minden bajom lesz :(

Illetve nagyon fuggok a barataimtol is, foleg a legjobb baratnomtol, aki nemreg bepasizott. Eddig minden nap egyutt voltunk szinte, egyutt aludtunk, de miota lett pasija nem is talalkozunk, csak havonta 2-3x ... es ez is stresszel, mert azt erzem egyedul nem vagyok boldog.

Mit csinaljak?:(


2019. dec. 27. 19:32
 1/5 A kérdező kommentje:
24 vagyok, lany
2019. dec. 27. 19:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer megcsinàltad, megàlltàl a làbadon, suli+munka is volt, miböl gondolod azt, hogy màsodjàra nem menne?

Amugy a félelmek es ketsegek azok valoban be is szoktàk magukat igazolni veszelyes ezeknek az erzeseknek teret engedni (Titok c video)

2019. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így igaz, ha egyszer sikerült, másodszorra már rutinból megy.

A "félelem" nem létezik, az csak te találod ki (nincs miől félni, és más eleve nem is tud róla).

2019. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Szociális fóbia?


Meg mit jelent, hogy elszoktál az emberektől?

Miért nem dolgoztál az elmúlt egy évben? (Jó, mondjuk a pasi is hülye, hogy eltart 😃 )


Szóval valamit kell csinálni, kimozdulni, mert ha begubózol, akkor sajnos ez lesz... sokkal erősebb szorongást eredményez. Ezt a fajta szorongást úgy lehet csökkenteni, ha tapasztalsz. Felül kell írnod a rossz hiedelmeidet. Pozitív tapasztalatokat kell szerezned, amik megalapozhatják az önbizalmadat.


A munka a legjobb ilyen, hiszen pénzt is ad amellé, hogy szembenézel a félelmeiddel.

De érdemes mellé még több kötelezettséget vállalnod. Sport, hobbi, képzés.


Minél több kötelezettséged van, annál kevesebb időd lesz a kétségeiden agyalnod 😃

2019. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugyanezt mondta a baratnom is!:) koszonom a segitseget, igazad van, muszaj elkezdeni
2019. dec. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!