Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azt meg „szabad" kérdezni egy...

Azt meg „szabad" kérdezni egy munkahelyen milyen bérfejlesztést terveznek 2020-ra?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtak a kérdésemen és nem értem miért. Annyit kérdeztem milyen béremelést várhatunk 2020ban, milyen bérfejlesztési terve van a cégnek? Engem nem érdekel ki mennyit keres konkrétan, de az igen hogy X munkakörben dolgozók mondjuk 10%-ot kapnak majd.


Nagyon kiakadtak olyanokat mondtak hogy ha nem tetszik ami itt van el lehet menni. Miközben én nem mondtam egy szóval se semmit, csak kérdeztem!

Ezt a kérdést „tabu“ feltenni?


2019. dec. 28. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne, én biztosan meg kérdezném ha érdekelne a téma.
2019. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát látod mi az eredmény. "el lehet menni" pusztán azért mert kérdezni mertem. Ezzel valami tabut sértettem?
2019. dec. 28. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre lépnék és keresnék helyet , ha pedig van sumakolni valójuk bejelenteném az illetékeseknél .
2019. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sumákolni valójuk nem hinném hogy van csak sztem veszélyesnek ítéltek meg engem mert gondold el ma megkérdi 1 ember meghallja ezt 10 és holnap már 10 kérdezi meghallja ezt másik 10 és holnapután az egész cég azt kérdezi mikor lesz emelés.

Jobb még csírájában elfojtani.

2019. dec. 28. 15:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk havonta van erről kommunikáció és bármikor lehet kérdezni, de felesleges, mert úgy is a szemünkbe hazudnak.
2019. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

" és bármikor lehet kérdezni, de felesleges, mert úgy is a szemünkbe hazudnak."


Hát akkor az rosszabb mint itt mert itt legalább nem ígérnek hazudnak semmit.

2019. dec. 28. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te karácsony előtt is megkérdezted, meg ősszel, meg nyáron, meg tavasszal, meg négy éve folyamatosan írkálod az ilyen kérdéseket. Mindig ugyanaz a sablon, hogy te kérdezel, ők kiakadnak, de elmdnni azt nem tudsz, mert a három diplomáddal egész pesten nem tudsz másik munkát találni.

Nem unod még?

2019. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Nem unod még?"


Nem. Tovább? Mi nem érthető?

2019. dec. 28. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem unod még?
2019. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A karácsonyi bónuszt megkaptátok?
2019. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!