Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is előfordúl,...

Más munkahelyen is előfordúl, hogy a főnök ilyen apróság miatt kiabál?

Figyelt kérdés
20éves vagyok, és a nyár óta dolgozom egy logisztikai cégnél, mint szerelőinas. Ma jött egy kamion, és nemtudott leparkolni, mert útban volt a főnököm autója. A főnököm megkért, hogy álljak az autójával arrébb, mert ő épp beszélgetett valakivel. Van jogosítványom, és egy 20éves opelem, de nem mertem vezetni a főnököm új fordját, mert féltem, hogy megütöm és inkább azt válaszoltam, hogy félek vezetni. Erre rámkiabált, és azt mondta, hogyha ennyire balfsznak érzem magam akkor inkább üljek otthon anyám mellett.

2019. dec. 28. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

" ha komolyabb összegű készpénzt tart a kocsijában vagy nagy értékű műszaki cikket és eltűnik munkaidő alatt a kocsijából"


Akkor azt bizonyítania kell, hogy én loptam el. Nem csak bemondásra és hasra ütésre megy.


Ha ilyen fsz, akkor meg is érdemli, hogy kilopják.

2019. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ilyen szöveg után olyat lekevertem volna neki, hogy szégyenében bíróságra sem lett volna kedve járkálni.
2020. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!