Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért olyan nehéz döntést...

Miért olyan nehéz döntést hozni jó fizetés, jó munkahely de rémes főnök kombinaciója esetében?

Figyelt kérdés

Nem tudok döntést hozni, hogy most maradjak vagy hagyjam a fenébe a munkahelyet.


A fizetés nagyon jó, végre szakmában dolgozom ám a főnök egy durva, tiszteletlen szociopata aki mellett minden nap fizikai fájdalmat érez az ember a társaságában vagy amikor még a legcsekélyebb kommunikációra kerül is sor.


Ha otthagynám a munkahelyem, jó eséllyel fele annyi fizetésért dolgozhatnék és lehet, hogy nem szakmában hanem gyárban, raktárban stb.


Most persze biztosan sokan azt mondanák, hogy ezt meg kell beszélni vele teljesen higgadtan és határozottan, hogy ez így nem mehet tovább bla bla. Persze, mert senkinek nem jött ez össze majd pont velem fog szépen beszélni és kivételezni. Szóval ez ideális világban működne, de nem a való világban


Ti hogyan hoznátok döntést ilyen helyzetben?


2019. dec. 20. 08:36
 1/8 anonim válasza:
Ha nem sokat találkozol a főnököddel, maradj szerintem. Mit csinál amúgy?
2019. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben pár évet kihúznék ezzel a főnökkel, hátha változik a helyzet. Lehet, hogy közben ő megy máshová.
2019. dec. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rúgasd ki!
2019. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nàlunk szemelyeskedni kezdett velem a fönök(ffi)

Mivel kikosarazasnak vette hogy nem megyek bele a szemelyes hangbembe onnanstol mint vmi elutasitott sèrtett ffi beszelt velem a munkavegzesemben is akadalyozott.

Nem egyszer sirtam miatta hetvégen otthon.

Elsö hetvege:siràs depresszio

2.hetvege megint siras es kivülröl lattam magam hogy a munkahely miatt en a korabban mosolygos egy depresszios boldogtalan ember vagyok mivel atmegy a maganeletembe a munkahelyi konfliktus

Elhataroztam ha ez huzamos, vàltok.

3.hetvege megint akkora kesszurast kaptam a héten hogy megint böges. Es elkezdtem palyazni mashova beadtam a felmondast visszakönyörgött a penz miatt maradtam

4-5. Heten mar 2 munkahelyem volt egyszerre vele parhuzamban. Megint kesszuras (nem atlephetö konfliktusok voltak vele mar munkaügyi perrel fenyegetett hogy ha hibaztam ram akarta kenni hogy szandekosan!!mert szerinte ugy is mindig a munkaltato gyöz munkahelyi perekben. Azalatt en elmentem a munkavallaloi vedelmi szervezethez szepen megfogalmaztattak velem mit hogy kell irni ha perre kerülne a sor es hogyan kell vadolni es megvedeni magam)de felmondtam ujra erövel es az sem erdekelt mar hogy a masik uj munkahely miatt az ehhalal fog vàrni annyira keveset fizet(reszmunka)


Az uj munkahelyen azota karriert epitettem. Es el is mondtam a mostani fönökömnek hogy anno pont olyan munkahelyet kerestem ahol NÖ a fönök!!es halat is adok hogy ez megadatott nekem!!!:)kicsit elpirult a fönök lehet tulzas volt de valahogy kibukott belölem mikor egyszer beszelgettünk.

2019. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő az üzlet tulajdonosa, szóval nem lehet kirúgatni.


Durván, tiszteletlenül beszél, gyakran lekiabál. Azon kívül hazug és manipulatív. Lehet, hogy a főnökök többsége ilyen, de úgy érzem nehezen tudom ezt elviselni, lenyelni.


Gondoltam arra, hogy durván visszaválaszolok, hátha felébred, de ez elég rizikós, lehet hogy egyből kirúg, ami nem lenne jó hiszen előbb egy új állást kellene találni.

2019. dec. 20. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:

„ Most persze biztosan sokan azt mondanák, hogy ezt meg kell beszélni vele teljesen higgadtan és határozottan, hogy ez így nem mehet tovább bla bla. Persze, mert senkinek nem jött ez össze majd pont velem fog szépen beszélni és kivételezni.”

Vagyis másokkal is tapló a főnök, és ők próbáltak vele beszélni, de nem változott semmi?


Egyébként azért nem válatasz, mert „még nem fáj eléggé”. Ha már nagyon zavar a főnök bunkósága, azt érezni fogod, és ha nem vagy teljesen mazochista, akkor úgy teszel majd, ahogy az egyik előző válaszoló, és keresel más helyet. Amíg ezt meg sem próbálod, honnan tudhatnád, nem találnál-e ilyet vagy akár jobban is?

2019. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El kell döntened mi a fontosabb számodra, a pénz vagy saját magad. Nem biztos hogy érdemes megalázni magunkat a pénz miatt, azzal hogy hagyjuk magunkat lábtörlőnek használni. Legyen benned tartás! De persze ha te ezt vállalod, akkor viszont növessz bőrt, végezd el a munkád és peregjen le rólad ha a főnök próbál megalázni, provokálni. Neked kell eldönteni melyik a fontosabb.
2019. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia én maradnék

de én leszarom a szociopatákat ...van már benne sajna tapasztalatom.

Sokat vagytok egy légtérben? ellenkező nemű?mennyyire okos?

2019. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!