Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit javasoltok?

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy az elkövetkezendő 1,5 évben sokat kell majd utaznom(heti 2-3 napot, oda vissza 140-140 kilométert fogok vonatozni). Emellett Nekem munkát kéne vállalnom, de tippem sincs mi legyen. Ilyen helyzetben maximum az efó jöhet szóba, de az igazat megvallva nem nagyon van munka a megyében. Jogsim sajnos nincs, pedig azzal legalább több lehetőségem lenne, nappalis jogviszonyom sincs, informatikai szakmám és érettségim van, ezek nem jók semmire. Építőipari szakmát tanulok, de még ezzel sem találok semmit.

Mit ajánlanàtok?


2019. dec. 29. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Lemaradt az, hogy a kérdésre, csak értelmes emberek válaszoljanak!

Egyébként dolgozom most is, de mivel haza kell költöznöm, így a jelenlegi munkahelyemet ott kell hagynom. És azért tettem fel a kérdést, hogy hátha tud valaki valami tippet adni, mert álláslehetősèg nem sok van a megyében, kb 0, maximum gyárakba lehet menni robotmunkàra, napi 12 órában, ami nekem nem megfelelő.

Aki nem tud értelmesen válaszolni, csak idebüfögne valami semmitmondó baromsàgot az tekerjen arrébb!

2019. dec. 29. 22:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen informatika szakmád van?
2019. dec. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Informarikai rendszerkarbantartó. Egy piackèptelen semmi.
2019. dec. 30. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!