Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Béremelés helyett azt kapjuk...

Béremelés helyett azt kapjuk ajándékba hogy megmarad a cég nem kell bezárni? Na ez milyen?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ha úgy kollektíve rákérdeznétek a főnöknél milyen emelés várható? Erre azt a választ kaptuk hogy semmiféle emelés nem lesz, az lesz az emelés helyett az „ajándék“ hogy nem zár be a cég, továbbra is működik, így az állás marad és nem kerülünk utcára.

Ez az ajándék. Hogy örüljünk hogy van hova bejárni és még működik az egész.


2020. jan. 2. 14:50
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Persze benne van a pakliban hogy egy berágott melósa vagy melósai egyszer nem a kocsiját kínálják meg, hanem őt magát tépik meg, de aki ilyen életet és annak ez benne van a pakliban.



Amikor katona voltam (én még voltam) volt olyan eset hogy kiállhatatlan tisztet laktanyán kívül az utcán vertek össze a sorkatonák. És semmi se lett belőle, mert este volt, senki se látott hallott semmit,. ott se volt senki ahogy lenni szokott.

Ilyen benne van a pakliban. De ezt a főnök csak tudja.

2020. jan. 2. 21:06
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem unod?
2020. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"Imádom ezt a tipikusan magyar hozzáállást, amit néhány kommentelő képvisel."


Én meg imádom, hogy páran magas lóról osztják az észt és előtte nem tájékozódnak. A kérdést az oldalon "népszerű" munkaügyis troll írta ki, aki évek óta itt hisztizik (és valószínűleg kamuzik, bár ha igazat is ír - ami még szomorúbb lenne -, ennyi idő alatt már rég szerezhetett volna piacképes tudást és normális munkahelyet), semmilyen építő jellegű tanácsot nem fogad meg, csak csípőből ír rá valami béna kifogást, aztán ha elfogynak az érvei, eltűnik és pár nap múlva kiír egy újabb (kamu) kérdést. Egy bomlott elméjű trollról van szó, aki itt éli ki magát (esetleg az oldal üzemeltetői alkalmazzák, hogy pörögjön a nézettség).

2020. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!