Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eltörtem a céges telefont....

Eltörtem a céges telefont. Kirughatnak emiatt? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Nekem kellett volna rá vigyázni, de sajnos kiesett a zsebemből. Használható, csak betört az eleje.

Ez az egy telefonja van a cégnek, így félek emiatt.

Félek azzal kapcsolatban is, hogy ők milyen véleménnyel lesznek ezután rólam, illetve attól is félek, hogy nehogy kirugjanak emiatt. Van rá esély szerintetek?

Valakivel történt már ilyesmi?


2020. jan. 4. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy kirúgnak, de a telefon árát levonják a fizetésedből.
2020. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem emiatt nem rughatnak ki. Max ki kell fizeted a javítását. +ez csak egy tárgy, mindenki hibázik és bárkivel előfordulhat ilyen. Szóval nyugi nem lesz baj
2020. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Max. a javíttatását fizetik ki veled. De gondolom nem a legújabb iPhone-ról van szó.
2020. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha el tudtad törni, az a cég hibája. Számítani kell rá, hogy leesik, ha napi használatban van. Lehet rá tokot és törésvédő fóliát is venni, ha ne volt rajta egyik sem az a cég igénytelenségét mutatja.
2020. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta leejtem a céges telefont, és napi 30-szor esik ki belőle az akksi, meg úszik egyet a vízben. Igaz régi, gombos telefonok, de semmi bajuk, és a főnökök is dobálják őket. Nem hiszem, hogy ki fognak ilyen miatt rúgni, ha nem mocskos a cég még a fizetésedből sem fognak levonni.
2020. jan. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha használható állapotba van, én biztos nem mondanám el egy ideig. Tök ciki ha újan máris összetöröd, ha meg lecserélésre kerül a sor, akkor meg már megtudthatják, senkit sem fog érdekelni.
2020. jan. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt keresel azon a helyen, h így remegsz érte?
2020. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!