Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gyakori, hogy valaki...

Mennyire gyakori, hogy valaki tudatosan váltson a versenyszféráról államira?

Figyelt kérdés
Mondjuk minisztériumba megy dolgozni.
2020. jan. 5. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ritka
2020. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, pl ha valami vezetői pozicíót kap az szerintem gyakori
2020. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ritka, valóban. Úgy merült fel bennem a kérdés, hogy egy ismerősöm multinál volt, onnan ment át az államigazgatásba. Nyilván jóval kevesebbet keres, de azt mondja, hogy már nem menne vissza multihoz. Sokáig nem értettem, de bennem is kezd érni a gondolat, hogy belátható időn belül váltanék.
2020. jan. 5. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Közszférában az a jó, hogy ha rendesen dolgozol (egy kicsit odateszed magad) akkor nem fog szekálni a főnököd.
2020. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A versenyszférában is azért ki lehet fogni rendes főnököt. Nekem is volt olyan vezetőm, aki az új embereket szívatta pár napig, az elején engem is, aztán ha látta, hogy dolgoznak rendesen, soha többet nem járt a nyakukra, maximum köszönni.
2020. jan. 5. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:

szeretnék állami laborba menni multitól


álom


csak akkor lehetne ha a párom sokat keresne és beleférne :(

2020. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!