Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Két hét szünet munkaváltás során?

Két hét szünet munkaváltás során?

Figyelt kérdés

Munkát váltok, és a két állás között két hét szünetem lesz. Ezt nem említettem az új munkaadómnak, igazából nem is kérdezték, csak megjelöltem egy kezdési időpontot, amit ők elfogadtak. Ezután lehet nekem ebből bajom, hogy nem azonnal kezdek az új helyen? (gondolom ott látni fogják mikor volt az utolsó napom a régi helyen). Igazából nem tudom ezeket hogyan kell kezelni :)


Köszönöm a válaszokat.



2020. jan. 6. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ebből semmi, nem fogja őket érdekelni, hiszen jó nekik a kezdés, amit kértél. Egyáltalán nem olyan ritka, ha valaki szeretne egy kicsit pihenni két munkahely között, én is általában hagyok magamnak egy hetet, amikor váltok.
2020. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lesz ebből - ha kolléga kérdez, miért, dolgom volt, családi stb.
2020. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi.
2020. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5 évig dolgoztam HR-en, 3 hónapnál kisebb szünetekkel nem sok cég foglalkozik, szóval ne stresszeld túl, feleslegesen agyalsz rajta.
2020. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Igazából én hamarabb is kezdtem volna ha nagyon mondják, de nem mondták, így pihenek egy kicsit :)
2020. jan. 6. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!