Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnökasszony a masik...

Ha a főnökasszony a masik munkást értesíti ha van valami a munkahelyen akkor az jelentheti azt hogy szabadulna tőlünk?

Figyelt kérdés
Általában a főnöknő velem dolgozik reggel,múltkor amikor ott volt a kolléganő aki hetente néhányszor jön hozzánk, mert van állandó munkája is, neki szólt,hogy ő később jön és miket kapcsoljunk be.Ma nem dolgozott és megint a kolléganőnek szólt mit tápláljunk be a számítógépbe.Az a furcsa miért nem irja ezeket a közös csoportba.Meg kicsit az is érdekes hogy nem hagy tanulni új dolgokat,kisebb valamiket bíz rám. Átképzésre kell majs mennem ez a munka miatt,de nem nagyon hagy teret tanulni,így nem tudom az átképzésből lesz-e valami bagy mást képzel a helyemre.A kolléga és kolléganő részmunkaidőben van általában délután ők az állandó, biztos munkát nem akarják otthagyni, de van olyan érzésem, hogy valakit felakar venni helyettem vagy szűkíteni a munkások számát. Az is lehet csak parázok és nem jól látom a helyzetet de ez az érzés nagyon motoszkál bennem.Amúgy a főnöknő viselkedése továbbra is baráti,korrekt az irányomba kivéve azt hogy nem bíz meg feladatokkal amiket az elején megbeszéltünk hogy végezhetek illetve amikor olyan kedve van akkor rám bíz amit gondol,de a kollégához és főleg a másik kolléganőhöz képest ez kevés igaz ellátok más feladatkört is de mellette ezt is csinálhatnám az annyira kevés.

2020. jan. 6. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Véleményem szerint kérd meg a főnökasszonyodat, hogy szenteljen rád néhány percet privát beszélgetés okán és kérdezd meg, hogy fennáll-e részéről veled összefüggően valamilyen bizalmi válság, - azért mert a külső jelekből te így érzékeled. Van-e alapja annak, ami felmerült benned? Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát, - senki nem találhatja ki, mire gondol egy ember, - ezért neked kell megtenned az első lépést, ha el akarsz oszlatni valamilyen bizonytalanságot. A leírtak alapján az első gondolatom az, hogy az említett kolléganődben bízik meg maradéktalanul a főnökasszonyod - és sajnos joga van ahhoz, hogy különbséget tegyen ember és ember között, más kérdés, hogy ezt milyen módon teszi. Bizonyára régebb óta lehet ott, mint te, vagy lényegesen magasabban kvalifikált esetleg... Több oka is lehet. Ha emészt a kíváncsiság, ne legyél rest megkérdezni azt, amire választ szeretnél kapni, - jobb, mint felőrlődni!
2020. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Új cég mindannyian együtt kezdtünk dolgozni,igy még nincs is annyi munka.Igen neki megvan az a végzettsége amiből nekem továbbképzésre kellene mennem,de azt mondja ezek modern technikak így ő sem tud bizonyos dolgokat.Csak az érintett rosstul,hogy az adminisztratív dolgot amire engem vett fel szintén a kolléganőnrmek írta és nem a közös listára.Meg leszed bizonyos munkakörökről így nem fogok tudni tanulni.Pl.uj gép érkezett és megmutatta hogy kell rajta dolgozni.Azt mondta másnap ha lesz munka kettőnk közül majd egyikünk kipróbálja. Másnap elkezdetem csinálni azt mondta én mindennap vele vagyok lesz ido tanulni,csinálja inkább a kolléganő.Es nem első eset ha volt valami elküldött a boltba,könyvelőhöz elvinni valamit,vagy neki vegyek joghurtot,főzzek kávét stb.Igen bizonyára beszélnem kellene vele,nem tudom milyen néven venné lehet nem jól fogadná.De ennek,hogy kávét főzzek elmenjek néha postára, boltba...nem sok értelme lesz.Nem érzem magam hasznosnak.Úgy érzem beskatulyáznak. Fizetés, szabadidő szempontjából jó a munka,de ez így tartósan nem lesz jó se neki,se nekem.
2020. jan. 6. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Az érveid között említsd csak meg bátran, hogy így nem érzed magad hasznosnak, - ez is csak erősíti az előérzetedet!
2020. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Hogy érted hogy erősíti az előérzetet?
2020. jan. 6. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a negatív előérzeted, hogy a történtek a munkahelyed elvestése okán történtek, történnek, Ez határozottan egy negatív előérzet!
2020. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz,lehet bemagyarázom magamnak vagy túlzottan aggódom.
2020. jan. 6. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!