Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az egészségügyben dolgozók...

Az egészségügyben dolgozók miért olyan bunkók?

Figyelt kérdés
Sajnos az egészségügy szinte mindegyik szakágánál/részénél megfordultam már és mindenhol bunkók, mintha muszáj lenne bunkón viselkedni. Hálapénz sem segít, akkor is bunkók ha perkálsz, csak ha nem fizetsz akkor időpontot sem kapsz. Vagyis kapsz egy időpontot hogy gyere vissza időpontot kérni. Súlyos százezreket fizetek, meg fizetem a tb-t is és akkor is úgy beszélnek mindenkivel egy kutyával.
2020. jan. 7. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Sok meló kevés pénzért, ráadásul a betegektől a kormányig mindenki beléd törölheti a lábát és meg is teszi. Ez a jó munkaerőt eltereli az állami egészségügyből, aki pedig mégis ott marad, fásult lesz.
2020. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is az eü-ben dolgozol, akkor nem azok.

nálunk a családban mindenki eü-s, és nem is értik, miről beszélek, amikor ugyanezt elmondom nekik.

2020. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rossz helyre mész
2020. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legtöbbször én is ezt hallom, de most volt komolyabb probléma velem, a hallottak miatt tartottam is elmenni az orvoshoz, de abszolút pozitív tapasztalat, talán 1 orvos kivételével.
2020. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hova jársz, de én nem tapasztaltam ezt, mostanában sajnos sűrűn kell orvoshoz járnom, még sehol senki nem volt velem bunkó. Talán azért, mert én sem voltam az velük?
2020. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
győri vagyok
2020. jan. 7. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a társadalom baromira frusztrált. Kevés normális ember van a mai magyar társadalomban. Ha egyvalaki normálisan beszél a dokival, az kevés, mert utána jön 12 bunkó, akiket kezelnie kell a dokinak, de már fel van miattuk húzva ő is, amit továbbad a többi kliense felé. De így van ez majdnem minden munkahelyen. Másrészt egyfajta távolságtartás miatt is ilyenek némely munkahelyen az emberek, direktbe.
2020. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem majdnem mindig kedvesek és sose adok hálapénzt
2020. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!