Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Orvosok és orvostanhallgatók,...

Orvosok és orvostanhallgatók, mi motivált titeket, hogy ezt a foglalkozást válasszátok?

Figyelt kérdés
És mikor döntöttétek el, hogy ezt szeretnétek csinálni?

2020. jan. 8. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Egész pici korom óta orvos szerettem volna lenni. A papám orvos volt,de fiatalon elhunyt rákban. Én nem ismerhettem meg.

Viszont édesapám és mamám nagyon sokat beszéltek róla. Meg van még az orvosi táskája is. Azzal sokat játszottam,nézegettem később a régi tankönyveit is. Suliban a természettudomány felé érdeklődtem. Gimiben is ilyen tagozatra jártam. Egyetem alatt az motivál,hogy megértsem,megtanuljam és később használjam az itt oktatott tudást. Régebben sokat jártam kivizsgálásokra,most is járok orvosokhoz. Ez is bennem van,hogy később én is ezt szeretném csinálni.:)

2020. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
erre születni kell
2020. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hatodikos koromban döntöttem el. Kicsit vicces, mert a Doktor House hatására :D

Szeretnék segíteni az embereken, de mindezen túl nagyon érdekelt mindig is a biológia, kémia és egyéb természettudományok. Nem tudnék mást elképzelni, nem tudnék mást szívből csinálni/tanulni.

2020. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!