Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahely sosem veszi...

Ha egy munkahely sosem veszi le a hirdetését az álláskereső portálról, akkor valószínű, hogy ott tudatosan cserélgetik a dolgozókat?

Figyelt kérdés
Múlt tavasszal felvettek egy jól kereső helyre, de elküldtek a próbaidő végén. Amíg ott voltam, a dolgozói online felületen egész a hely nyitásáig vissza tudtam követni a beosztást. Ahogy láttam, elég gyakori a cserélődés. A hely hirdetése azóta is fent van, hogy munkaerőt keresnek arra a munkakörre. Ebből kiindulva, ha ilyet látok (hogy egy munkahely stabilan fent tartja a hirdetését), akkor oda nem is annyira érdemes jelentkezni, mert valószínű csak rövid időre kellenék?
2020. jan. 9. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A multik szokása ez. A próbaidő alatt támogatást kap a cég az új dolgozóra, ezért cserélgetik. Sajnos tavaly a férjem is belefutott egy ilyenbe...
2020. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: Esetemben éttermi mosogatás volt hotelben. De oda is érvényes lehet végülis.
2020. jan. 9. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor van támogatás rá, ha 25 év alatti pályakezdő vagy tartós regisztrált munkanélküli. Bocsánat, csak volt, januártól megszűnt ez a szocho kedvezmény. Elvileg mindenki tisztalappal indul.
2020. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Vagy baromi nagy a fluktuáció.
2020. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyen helyre más okból sem jelentkeznék. Lehet, hogy nehéz nekik megfelelni, de az is lehet, hogy a vállalat nem tud megfelelni a dolgozóknak, ezért önszántukból tovább állnak még a próbidő alatt (vagy amint találnak jobb helyet).
2020. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mi nem tetszett a mosogatásodban, de ez 1 kókler cég, akik csak a támogatásra hajtanak. A Fityisz meg akkora barom, hogy utána se néz, hogy miért veszik fel az 5. melós után a támogatást. 👏
2020. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!