Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pár év eltetltével befásulok...

Pár év eltetltével befásulok egy adott munkahelyre nem látok benne újjat . Egy idő utánn mindig elkezdek keresni másik munkahelyet új emberek társaságát?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék rajta válltoztatni hogy tovább bírjam mint a tobbi melós 10 ,20 éveket egy helyen vállasotokat előre koszi?
2020. jan. 9. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

már miért kellene egy munkahelyen maradni 10-20 éveket?

ez tök rendben van, hogy pár évenként vált az ember, hogy ne kattanjon be

a rendszerváltás előtt töltöttek le egy egész életet az emberek egy munkahelyen

nem mindenkinek jó és nem mindenkinek való az, hogy egész életében egy helyen dolgozik

válts nyugodtan

2020. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha neked jó így, akkor ezzel nincs semmi gond. Legalább sok embert megismersz, sokféle területen kipróbálod magad.
2020. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a lakással vagyok így. Mindig máshova szeretnék költözni.

Az ötödik házamat adtam el, pedig semmilyen konfliktusom nem volt sehol.

2020. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak nyughatatlan emberek, ha megteheted, hogy csak az unalom miatt bármiben változtass, akkor változtass!
2020. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz változtatni? Nem jó így? Ha találsz olyan munkát, ami jobban tetszik, akkor semmi gond. Akkor baj, ha nincs más lehetőség és mégis felmondasz, ha veszélyezteti ez a megélhetésed, a fejlődésed.
2020. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!