Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Átraktak másik műszakba, mint...

Átraktak másik műszakba, mint a pasit, akihez vonzódom. Soha többet nem tudok vele együtt dolgozni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem nemrég itt dolgozni, és nagyon megszerettem őt, de másik műszakba tették, munkán kívül pedig nem látom, így ez számomra eléggé ijesztő.

2020. jan. 7. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Baromi nagy és főleg kölcsönös szerelem lehet ez, ha munkahelyen kívül nem is találkoztok!:D

Ha meg házasságban, kapcsolatban él, hagyd békén!

2020. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
En kertem hogy rakjanak at
2020. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor ne is munkahelyen akarj vele találkozni!

Vagy ha ez bármiért is esélytelen, akkor pedig jobb is, ha nem látod munka közben.

2020. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Crush Crush Crush
2020. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 nemaRendőrség ***** válasza:
Nemhogy örülnél neki. Házi nyúlra nem lövünk, így legalább nincs meg az a veszély hogy mi lesz ha szakítotok
2020. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úristen, mekkora bunkó emberek vannak itt... Arra nem gondoltatok, hogy nem lehet mindenki akkora pró a szerelmi ügyekben, mint ti? :D még csak nem is írtam semmit a körülményekről, alapból fogalmatok sincs róla, hogy hány éves vagyok, vagy hogy milyen kapcsolatunk van. Csak egy szimpla kérdés volt, nem véleményt kértem, szóval a kötekedők érezzék megengedettnek a hallgatást.
2020. jan. 7. 15:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor írd le a körülményeket hogy tudjanak is válaszolni rá érdemben az emberek bazzzz
2020. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet jövő héten kirúgják
2020. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kilences... Ebben az esetben a körülmények ismerete nem szükséges az "érdemben válaszoláshoz", mivel a kérdés az volt, hogy a beosztások mennyire szoktak véglegesek lenni baaazzzzz
2020. jan. 7. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
de ezt nem érti meg a gyakoris mmrhája.. a válaszolók felét bannonli kellene minimum.. nem egy dühöngő ez az oldal hiába hiszi azt a sok túlhajtott irodakukac , vagy biorobot.
2020. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!