Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Masszőrök, mesélnétek a...

Masszőrök, mesélnétek a munkátokról?

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta, hogy pályát váltsak, nagyon vonz a masszőrködés, de nem sokat tudok róla. Minden érdekel főleg a frissítő-masszázzsal kapcsolatban, de örülök, ha a többiről is meséltek. Összeírtam néhány kérdést, de nyilván csak arra válaszoljatok, amit nem éreztek túl indiszkrétnek :)

Milyen végzettséged van? Hol tanultál masszázst? Saját vállalkozásod van vagy alkalmazott vagy? Hogyan vagy bejelentve? Órabérben vagy teljesítménybérben fizetnek? Szalonban dolgozol, otthon vagy házhoz mész? Egész nap a szalonban vagy, vagy csak akkor mész be amikorra időpontot adtál valakinek? Van hogy csakúgy bejön valaki időpont nélkül? Van elegendő vendéged? Reklámozod magad? Kb hány embert fogadsz egy nap? Kb mennyi időt töltesz egy vendéggel, utána tartasz szünetet, vagy jöhet egyből a következő? Hogyan kezeled azt, ha egy vendég szemtelen (,,boldog befejezés" és hasonló megjegyzéseket tesz)? Volt már, hogy valakit ki kellett tiltanod, vagy hogy valaki nem akart fizetni? Miért ezt a pályát választottad? Elégedett vagy a munkahelyeddel?


Előre is köszönök minden választ!



2020. jan. 9. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A masszőrképzést elvégeztem, viszont soha nem dolgoztam benne hivatalosan, csak maszekolok a családi-baráti körben vele. Úgyhogy túl sok hasznos infóval nem tudok sajnos szolgálni, viszont azt felajánlom, hogy ha már aktív tanuló leszel, rajtam nyugodtan gyakorolhatsz :D
2020. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok masszőr, de akihez járok nagyon jó. Emiatt rengeteg vendége is van, reggeltől estig dolgozik, sokszor szombaton is. Gyógymasszőri végzettsége van egyéni vállalkozóként dolgozik saját szalonban. Végül is valahol maga osztja az idejét, 1-1 kezelés 30-90 perc közt van. Szünetet nem sokat tart. Viszont elég kemény meló, mert aki jó, annak hamar híre megy és nagyon sokan fognak jönni. Illetve egész nap áll, a keze is elfárad, meg ő maga is, viszont nem kereshet rosszul, ha 60 perc 4800 Ft a 30 perc meg 3700.

Ha valakivel nagyon rossz tapasztalata van, akkor nem ad időpontot, ennyire egyszerű.

2020. jan. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gublug ***** válasza:
77%

En csak egy reszere valaszolnek.


Ha nem megfelelo a fizikumod hozza, akkor napi 2-3 masszazsnal tobbet ne vallalj.

Napi 4-5-6 masszazs teljesen kicsinalja a kezedet es a karodat a valladat.

Ha nem szoktal hozza a komolyabb erokifejteshez akkor miutan beindul az uzleted megerolteted a folyamatos erokifejtessel es paff.


Az sem tul egeszseges h folyton kremes/olajos a kezed, ami folyamatosan beszivodik es lerakodhat az erekben.

Ugyanugy szajon/orron at is bekerul.


Nagyon figyelj oda h karban tartsd magad ezek miatt. Te is massziroztasd magad.


Hogy hol csinalod meg mennyiert stb az majd kialakul.

2020. jan. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gublug ***** válasza:
100%

Vendegek kozt kell a szunet!

Ha beindul az uzleted akkor ugysem lesz, mert az elozo meg beszelgetne veled a kovetkezo meg tul koran jon!!

De figyelj oda a szunetekre!

Az ebedre is es a napi folyadek bevitelre is!

Tarts szunnapokat is h a fejed is kitisztuljon.

Pl. a szerdakat.

Jarj furdobe, szaunaba. Meregtelenits te is.

2020. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

áh én elkezdtem a tanfolyamot aztán abba is hagytam, előtte persze fantáziálgattam milyen jó lesz stb..

gublug pontosan leírja

Napi 2-3 vendég is bőven elég lenne ha odateszi magát az ember, de ugye az pénzben nem olyan sok

mellékállásban nem rossz, kérdés az h kinek van hozzá ereje

2020. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2020. jan. 19. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 "Az sem tul egeszseges h folyton kremes/olajos a kezed, ami folyamatosan beszivodik es lerakodhat az erekben.


Ugyanugy szajon/orron at is bekerul."


Már rég olvastam ekkora sületlenséget a témával kapcsolatban. Ezt nehogy valaki komolyan vegye!


Szerintem 3 - 4 masszázs / nap vállalható tisztességesen. Különben valami futószalag meló az egész aminek már nem sok köze van a masszázshoz. Rövid időn belül gajra megy aki tucatszámra masszíroz napi szinten. Sokat számít a jó technika is helyes tartás a testet is belevinni rendesen a technikába.

2021. dec. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!