Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok hozzá, ha...

Mit szólnátok hozzá, ha megtudnátok, hogy az egyik kollégátok nem nyáron, hanem ősszel, télen és tavasszal venné ki a szabadságai nagyrészét, és alig nyaralna?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 23:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne kulonos. Van, aki nem nyaron kapcsolodik ki. Peldaul szeret telen eljarni sielni.
2020. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ő dolga,van amikor valaki majdnem az összes szabadságát csakis télen veszi ki és el megy valami melegebb éghajlatra nyaralni,nem sok mindent tudnák hozzá fűzni maximum annyit hogy jó pihenést.
2020. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám
2020. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mégis mit szóljak? :D Van olyan ismerősöm, aki utálja a nagy meleget és inkább kiveszi télen síelni, tavasszal meg túrázni.

Én sem vettem ki nyáron szabadságot. Levelezőn csinálom az egyetemet, órákra járásra és vizsgákra osztom be a nagy részét, a maradékot meg barátnőre és ügyek elintézésére.

2020. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istennyila közöm van hozzá? De most komolyan. Ja, és képzeld, télen is el lehet ám utazni bárhova.
2020. jan. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Leszarnám. Ha kedvelném a kollégámat, akkor simán nem érdekelne.


Ha szorosabb lenne a viszony, nem ürítenék rá szerencsétlenre, inkább megegyeznék vele, hogy a nyaralás nem egyenlő a tengerparton való dögléssel és tényleg jó választás valami téli sportot űzni a hegyekben vagy Japánba menni ősszel, fákat nézni, de abban is egyetértenénk, hogy a tavasz egy fantasztikus évszak és tökéletes egy aktív-nyaralásra, ahogy az ősz is.


Aztán arról beszélgetnénk, hogy már nincs is igazi tavasz, de attól még marha jó lenne már holnap összeszedni a cuccot és menni egy nagyot kirándulni. Túrázni, madárlesre menni, természet fotókat gyártani vagy kiülni festeni valami tóhoz.


De mindezt sutyorogna, mert szégyelnénk azért, hogy ilyen "öregesek" vagyunk fiatal korunk ellenére.

2020. jan. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
7 éve dolgozom, de még soha nem vettem ki nyáron hosszú szabit. Emellett szeptembertől májusig az elmúlt években már bejártam a fél világot. Nem csak nyáron lehet utazni/pihenni. Másrészt az is benne van ebben, hogy mindig hagytam azokat szabira menni nyáron, akik a gyerekek miatt nem tudják máskor kivenni csak nyári szünetben.
2020. jan. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ebben mi az extra??


Nekem voltam olyan évem, amikor max 2-3 nal szabikat vettem ki egyben, az egyik mininyaralás volt, másik barátok esküvője, a harmadik tanulás és vizsga. A többi orvosra és ügyintézésre ment. Volt, hogy kivettem nyáron egy hetet, mert kötelező volt, végig a városomban maradtam, bringáztam, hobbiztam, barátokkal találkoztam. Annál az egy hétnél pihentetőbb amúgy azelőtt és azóta se volt!

Amúgy ha lenne párom és időm és pénzem ilyenekre, akkor se hinném, hogy nyáron, a legnagyobb melegben lenne kedvem kéktúrázni vagy valahol Európában egész nap caplatva várost nézni... Egy parton dögleni pedig max 2 napig poén.


Egyébként anyagilag és sok egyéb területen úgy alakult az életem, hogy 2019-ben is minden nap a saját ágyamban aludtam, otthon.


És?

Vagyunk egy páran, pár okból ezzel így.

2020. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi közöm lenne hozzá? Mi pl. karácsony után vesszük ki a szabikat, mert megyünk rendszeresen Ausztriába síelni. A nyaralás nem izgat, nem szeretek partra sodort bálnát játszani az 50 fokban.

Ősszel kiveszünk még 2 hetet, mert akkor megyünk kirándulni és kikapcsolódni.


Nem hiszem, hogy ez annyira különös lenne.

2020. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnák hozzá? Semmit. Semmi közöm hozzá! A szabadságát mindenki úgy alakítja ahogy szeretné. Azt gondolnám hogy lehet ő meg akkor dolgozott helyettem amikor én voltam szabin. Maximum azt mondanám, hogy: Érezze jól magát! Relax napokat élvezze és egészségesen jöjjön vissza!


Egy jó munjahelyen így megy szerintem ahol a kollégák is jóban vannak.

2020. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!