Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezelnétek egy olyan...

Hogyan kezelnétek egy olyan kollégát, akiről megtudnátok, hogy gyereke van egy családos embertől?

Figyelt kérdés

A részleteket nem tudjuk.

Hogy viselkednétek vele? Ha ismertek ilyet, vele hogy viselkednek?



2017. nov. 21. 14:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ez az ő magánügye. Engem nem érdekel.
2017. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan, ameddig velem is normális.

A magánéletéhez meg semmi közöm, nem tartozik be a munkakapcsolatba, hogy tudjam, ki a gyereke apja/anyja, illetve nem is érdekel.

2017. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz vele máshogy viselkedni? Ha nem a te férjed az apa, nincs hozzá közöd.
2017. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy viselkednék vele, ahogy eddig.

Magányügy. Te is írod, hogy semmi részletet nem tudtok.

Nem mindenki szent közületek sem. Biztos mindenki életében lehetne találni valami cikit.

Én nem foglalkozom mások dolgaival.

2017. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarod kövezni, vagy mi? :D
2017. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Isten mentsen az ilyen munkatársaktól, mint te és a kollégáid.
2017. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

A részleteket nem tudják.

Bocsánat elírtam. Rólam van szó.

2017. nov. 21. 14:33
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

7: Ha nem tudják a részleteket, akkor honnan tudják, hogy családos embertől van?

Semmi közük hozzá. Nem kell elmondani nekik.

Mondjuk, én megértem a félelmedet, mert biztosan nem sok olyan munkahely van, ahol ilyen megértőek az emberek, mint akik most ide írtak.

2017. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nyilván senkinek nem kötöm az orrára, senkinek semmi köze hozzá, de az emberek nagy része állandóan más életében turkál, és ha megtudják, hogy van gyerekem (amit nem szégyenlek egyébként, csak azt amiből fogant)akkor már egyből tudni akarják az egész háttér sztorit.

Aztán jönne a "mocsk*s r**anc, tönkre tettél egy családot". Ami egyébként így nem igaz, mert ők ugyan úgy élnek tovább, pedig a gyerekről mindenki tud.

De nem fogok mentegetőzni és az élettörténetem sem tartozik senkire, hogy mi miért történt.

(Egyébként nem vagyok egy pasi faló nő, az egyetlen "férfi" volt az életemben ez az ember, a külsőm miatt mégis mindenki könnyűvérűnek tart, csak mert csinos vagyok sokak szerint.. )

2017. nov. 21. 14:44
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehetnél kicsit talpraesettebb :)

Senki sem fog rögtön arra gondolni, hogy ha megtudja, hogy gyereked van, hogy biztos családos embertől van.

Attól, hogy nem vagy házas még lehet ezerféle opció.

Pl. volt párod, de szétmentetek időközben. Ennyi.

Hogy ki volt, házas volt-e, stb. már olyan részletek, ami nem tartozik rájuk.

2017. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!