Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor lesz az, hogy a nők is...

Mikor lesz az, hogy a nők is ugyanúgy érvènyesülni tudnak egy munkahelyen, mint a fèrfiak?

Figyelt kérdés

#vezető #beosztott #érvènyesülès
2020. jan. 10. 10:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem csodálom, hogy egyedül élsz. Az meg külön jó, hogy Hollandiában vagy. Maradjunk annyiban.
2020. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
Meg ha lenne nőd, máris elvárnád, hogy szolgáljon ki és nevelje a gyereketeket mondjuk. Mert ő a nő. De még emelgessen is minden szrt. Erre írtam, hogy te akkor a nőktől többet vársz el egyenjogúság címszó alatt, ugyebár.
2020. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22: Kisanyám, hol írtam én olyat, hogy elvárnám, hogy mindent helyettem csináljon? Idézd már be! Az meg elég szomorú, hogy az egész kommentemből csak annyit fogsz fel, hogy nem otthon élek. Holott egy ésszerű felfogásbeli különbségre világítok rá a két ország között.
2020. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%

# 15 Más az anatómia? IGEN?

De akkor miért mantrázzátok azt, hogy mindenben egyenrangúak vagytok a férfiakkal???


(nő vagyok!!!)

2020. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ott a közalkalmazotti szféra! Bértábla van - sehol nincs megkülönböztetve, hogy ffi vagy nő mennyit kap...
2020. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
24: Na ez az! Ha mondjuk én balesetet szenvedek, és elvesztem egy ujjamat, akkor magától értetődik, hogy bármennyire is sajnálnak, nem kezelhetnek úgy, mint egy tízujjú embert.
2020. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!